Zmysłowa bielizna z Gorseni dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy sylwetki

Czytaj dalej
Materiał Promocyjny

Zmysłowa bielizna z Gorseni dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy sylwetki

Materiał Promocyjny

Rozmowa z panią prezes Marią Jolantą Antoniewską-Banach, współwłaścicielką spółki Gorsenia

Pełnia kobiecości ujawnia się dopiero w tak ekskluzywnej bieliźnie, jaką oferuje Gorsenia? Co panie znajdują w państwa ofercie?

 Zmysłowa bielizna z Gorseni dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy sylwetki
archiwum

Każda z kolekcji marki Gorsenia to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą czuć się świetnie i seksownie. A nasze propozycje z pewnością im to umożliwią. W ofercie firmy przeważają zmysłowe koronki, oryginalne hafty i delikatne dzianiny - wszystko najwyższej jakości.

To propozycje dla pań o zróżnicowanych sylwetkach, w różnym wieku, a także specjalna oferta dla mam…

Tak, to prawda. Nasza bielizna jest przeznaczona dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy sylwetki - gwarantuje to wyjątkowo szeroki wybór modeli i krojów. Posiadamy też w ofercie bieliznę dla mam karmiących w wielu odsłonach - zarówno z miseczką usztywnianą, jak również miękką w różnych kolorach i wzorach.

Także Joannę Cesarz, zwyciężczynię programu „Supermodelki Plus Size” mogliśmy podziwiać w waszej bieliźnie…

Nie tylko Joannę, bo również współpracujemy z takimi topowymi modelkami plus size, jak Jowita Zienkiewicz czy Gracjanna Błaszczyk - znana ze swojego bloga jako SUPERSIZE XL. Dziewczyny są doskonałym przykładem na to, jak pięknie nasza bielizna kształtuje duże biusty oraz jak wygląda na ciele o nieco większym rozmiarze, niż te znane nam z wyretuszowanych okładek pism kobiecych.

Trudno również oderwać wzrok od państwa barwnej strony - http://gorsenia.pl....

Tworząc nową szatę graficzną naszej strony postawiliśmy na przejrzystość, a zarazem elegancką prostotę. Priorytetem jest dla nas, by klienci mogli z łatwością przeglądać nasze aktualne propozycje z kolekcji basicowej, topowej, a także tej najistotniejszej dla nas - kolekcji BIG.

Jak często trzeba sięgać po wasze katalogi, by nie przeoczyć żadnej nowości?

Każdego roku przygotowujemy dwa katalogi: na sezon jesienno-zimowy i wiosenno-letni. Naszą ofertę na bieżąco prezentujemy na Facebooku i Instagramie.

Bieliznę sygnowaną przez Gorsenię można spotkać w całym kraju, ale przede wszystkim w naszym regionie. Kolebką naszej firmy jest Łódź i tak już pozostanie. Tutaj znajdują się nasze stacjonarne salony firmowe - przy ul. Piotrkowskiej 95 w Centrum Handlowym „SASPOL” oraz drugi - przy siedzibie firmy przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 67. Zapraszamy!

Materiał Promocyjny

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.