Zmysłowa bielizna z Gorseni dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy sylwetki

Czytaj dalej
Materiał Promocyjny

Zmysłowa bielizna z Gorseni dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy sylwetki

Materiał Promocyjny

Rozmowa z panią prezes Marią Jolantą Antoniewską-Banach, współwłaścicielką spółki Gorsenia

Pełnia kobiecości ujawnia się dopiero w tak ekskluzywnej bieliźnie, jaką oferuje Gorsenia? Co panie znajdują w państwa ofercie?

 Zmysłowa bielizna z Gorseni dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy sylwetki
archiwum

Każda z kolekcji marki Gorsenia to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą czuć się świetnie i seksownie. A nasze propozycje z pewnością im to umożliwią. W ofercie firmy przeważają zmysłowe koronki, oryginalne hafty i delikatne dzianiny - wszystko najwyższej jakości.

To propozycje dla pań o zróżnicowanych sylwetkach, w różnym wieku, a także specjalna oferta dla mam…

Tak, to prawda. Nasza bielizna jest przeznaczona dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy sylwetki - gwarantuje to wyjątkowo szeroki wybór modeli i krojów. Posiadamy też w ofercie bieliznę dla mam karmiących w wielu odsłonach - zarówno z miseczką usztywnianą, jak również miękką w różnych kolorach i wzorach.

Także Joannę Cesarz, zwyciężczynię programu „Supermodelki Plus Size” mogliśmy podziwiać w waszej bieliźnie…

Nie tylko Joannę, bo również współpracujemy z takimi topowymi modelkami plus size, jak Jowita Zienkiewicz czy Gracjanna Błaszczyk - znana ze swojego bloga jako SUPERSIZE XL. Dziewczyny są doskonałym przykładem na to, jak pięknie nasza bielizna kształtuje duże biusty oraz jak wygląda na ciele o nieco większym rozmiarze, niż te znane nam z wyretuszowanych okładek pism kobiecych.

Trudno również oderwać wzrok od państwa barwnej strony - http://gorsenia.pl....

Tworząc nową szatę graficzną naszej strony postawiliśmy na przejrzystość, a zarazem elegancką prostotę. Priorytetem jest dla nas, by klienci mogli z łatwością przeglądać nasze aktualne propozycje z kolekcji basicowej, topowej, a także tej najistotniejszej dla nas - kolekcji BIG.

Jak często trzeba sięgać po wasze katalogi, by nie przeoczyć żadnej nowości?

Każdego roku przygotowujemy dwa katalogi: na sezon jesienno-zimowy i wiosenno-letni. Naszą ofertę na bieżąco prezentujemy na Facebooku i Instagramie.

Bieliznę sygnowaną przez Gorsenię można spotkać w całym kraju, ale przede wszystkim w naszym regionie. Kolebką naszej firmy jest Łódź i tak już pozostanie. Tutaj znajdują się nasze stacjonarne salony firmowe - przy ul. Piotrkowskiej 95 w Centrum Handlowym „SASPOL” oraz drugi - przy siedzibie firmy przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 67. Zapraszamy!

Materiał Promocyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.