Zdenerwował się i zniszczył cztery auta. Szalony rajd czterdziestolatka

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
ani

Zdenerwował się i zniszczył cztery auta. Szalony rajd czterdziestolatka

ani

40-letni łodzianin siał postrach w okolicach al. Piłsudskiego. Jego nocny rajd sprawił, że zniszczonych zostało kilka samochodów. Teraz może trafić nawet na 5 lat do więzienia.

Około godziny 3.00 policjanci z VI Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi otrzymali informację o mężczyźnie, który jak podawał zgłaszający, idzie wzdłuż alei Piłsudskiego i dewastuje samochody.

Szybko pojechali we wskazany rejon, W okolicach al. Piłsudskiego 45 zauważyli mężczyznę, który zajęty był wyrywaniem wycieraczki z zaparkowanego opla. Został zatrzymany.

Okazał się nim notowany w przeszłości 40-latek. Był nietrzeźwy, badanie wykazało ponad 1,30 promila alkoholu w jego organizmie.

W rozmowie z policjantami przyznał się, że niszcząc samochody chciał odreagować złość. Policjanci sprawdzili pojazdy stojące w tym rejonie i stwierdzili uszkodzenia jeszcze w trzech innych pojazdach, fordzie, toyocie i citroenie. Auta miały oberwane wycieraczki, uszkodzone lusterka.

Obecnie trwa szacowanie strat powstałych w wyniku „rajdu” 40-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Pozostało jeszcze 3% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
ani

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.