Zapraszamy do lektury najnowszej „Strefy Biznesu”

Czytaj dalej
gt

Zapraszamy do lektury najnowszej „Strefy Biznesu”

gt

Czy Łódź jest gotowa na wprowadzenie miejskiej waluty? Jak się testuje oryginalność wina w Bionanoparku, po co nam design i ile kosztują piłkarskie emocje? Odpowiedzi na te i wiele innych ciekawych pytań można znaleźć w najnowszym wydaniu łódzkiej "Strefy Biznesu".

W letniej edycji magazynu piszemy także o taksówkach powietrznych - o tych, którymi już dziś można polecieć z Łodzi do Wiednia na kawę oraz o taksówkach przyszłości, które w naszym mieście wspólnie z inżynierami Politechniki Łódzkiej buduje Airbus Helicopters; o wspaniale rozwijającym się rynku powierzchni magazynowych i łódzkim rynku pracy, na którym coraz częściej zatrudnienia szukają warszawiacy. Polecamy również niezwykłą historię twórcy Forum Kina Europejskiego Cinergia i coca-coli - napoju z Atlanty, którego bojkot zapowiedział były prezydent Łodzi.

Letnie wydanie magazynu "Strefa Biznesu" znajdziemy w ponad 80 punktach, w tym w centrach biznesowych, biurowcach, hotelach, restauracjach, klubach fitness, renomowanych gabinetach SPA, gabinetach medycyny estetycznej, ekskluzywnych salonach fryzjerskich oraz wielu miejsca kultury i urzędach. Można je kupić również Empiku.

Najnowsza edycja trafiła także na biurka ponad 650 najważniejszych ludzi biznesu, bo "Strefa Biznesu" to magazyn przede wszystkim dla właścicieli firm, menedżerów, aspirujących przedstawicieli średniego oraz małego biznesu, przedstawicieli nauki i kultury. Ale ciekawe tematy - analizy, wywiady i reportaże - znajdzie w magazynie każda osoba szukająca przewodnika po trendach biznesowych, zainteresowana ciekawostkami ze świata marek, technologii, innowacji, nieruchomości i motoryzacji.
Miłej lektury!


gt

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.