Zablokowali drogę na budowie magazynu, bo chcą odzyskać zaległe pieniądze

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Śmigielski
Karolina Wojna

Zablokowali drogę na budowie magazynu, bo chcą odzyskać zaległe pieniądze

Karolina Wojna

Właściciele i pracownicy firm budowlanych ciężkim sprzętem zablokowali wjazd na budowę magazynu logistycznego firmy P3 w Woli Bykowskiej koło Piotrkowa. Domagali się zapłaty należnych pieniędzy, a chodzi o kilkaset tysięcy złotych.

Środa, godz. 7 rano, Wola Bykowska w podpiotrkowskiej gminie Grabica. Stojące tu magazyny widać z autostrady A1 i drogi krajowej nr 91. Wjazd do budowanego od października giganta zablokowały koparki i wywrotki. Obok stoi kilkunastu zdenerwowanych ludzi. To właściciele i pracownicy firm, do których należy ciężki sprzęt - podwykonawcy na budowie magazynu P3. Domagają się pieniędzy za wykonane już usługi.

Kiedy zaczęły się kłopoty finansowe firm protestujących na budowie magazynu logistycznego firmy P3 w Woli Bykowskiej koło Piotrkowa? Czy za ich problemy opowiada firma ZRB, czyli powykonawca? Co na to inwestor? O tym w zamkniętej części artykułu 

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Wojna

W Dzienniku Łódzkim - w oddziale gazety w Piotrkowie Trybunalskim - pracuję od 2003 roku. Praca w prasie lokalnej ma swoją specyfikę i każdy temat jest ważny. Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorką relacji sądowych, przygotowuję materiały o służbie zdrowia i edukacji, opisuję problemy społeczne. Najciekawsze tematy zawsze przynosi życie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.