Wypożyczalnia Przyczep i Lawet MBM

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Wypożyczalnia Przyczep i Lawet MBM

Materiał informacyjny

PRZYCZEPA, LAWETA, AUTOLAWETA, OSOBOWY - ŁĘCZYCA, ZGIERZ, OZORKÓW

"Oferujemy profesjonalne usługi wynajmu przyczep, lawet, samochodów, a także sprzętu ogrodniczego"

Wypożyczalnia "MBM" oferuje szeroki wybór przyczep lekkich jednoosiowych oraz dwuosiowych o DMC od 750 kg do 3500 kg z plandeką lub bez, przyczepy pod motocykle i quady, platformy, dłużyce, lawety pod samochody, koparki, wózki widłowe i inne pojazdy.

Znajdą Państwo u Nas też samochody osobowe, dostawcze oraz autolawety.

Od 2019 r wzbogaciliśmy ofertę firmy o narzędzia ogrodnicze takie jak np. glebogryzarki, kosiarki, wentylatory, nożyce do żywopłotu i wiele innych.

Nasza oferta jest na tyle bogata, że każdy klient znajdzie tutaj coś dla Siebie. Oferta skierowana jest do mieszkańców pobliskich miast, wsi jak i również dla osób z dalszej części Polski. Do współpracy zapraszamy również firmy. Już teraz możesz szybko i łatwo wypożyczyć u nas pojazd jaki jest Ci potrzebny. W celu wypożyczenia przyczepy, lawety lub samochodu spisywana jest umowa najmu na podstawie Dowodu Osobistego i polskiego Prawa jazdy kat. B. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy są w idealnym stanie technicznym także na pewno nie zawiodą Państwa w podróży. Wypożyczalnia MBM działając na potrzeby Klienta oferuje 50% ceny dobowej, jeżeli Klient do 3 godzin zwróci przedmiot wynajmu.

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Handlowym, oferujemy również sprzedaż przyczep firmy Rydwan, która zajmuje się produkcją przyczep od 1998 roku. Przyczepy Rydwan produkowane są z wysokiej klasy materiałów. W naszej ofercie aktualnie znajdą Państwo zarówno przyczepy jednoosiowe jak i dwuosiowe, przyczepy z plandeką lub bez, przyczepy na motory i quady oraz lawety i autolawety. Jesteśmy firmą gwarantującą obsługę na wysokim poziomie. Wszystkie oferowane do sprzedaży przyczepy są nowe i posiadają Europejskie Świadectwo Homologacji oraz pełną gwarancję producenta na 12 m-cy. Wraz z rozwojem naszej firmy staramy się wychodzić naprzeciw naszym klientom i przyjmujemy nawet najbardziej wyrafinowane zamówienia.

Szafrański Mateusz
"Wypożyczalnia Przyczep i Lawet MBM"
Solca Mała 50, 95-035 Ozorków

669-645-255
693-180-132

https://www.mbm-przyczepy.pl/

Solca Mała 50 (przy trasie E 91),
95-035 Ozorków

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.