Wybierzmy menadżera Roku!

Czytaj dalej
Fot. archiwum
Małgorzata Trzcionkowska

Wybierzmy menadżera Roku!

Małgorzata Trzcionkowska

Tylko do 20 stycznia przyjmujemy zgłoszenia do konkursu Menadżer Roku. Warto zgłosić swojego szefa, dzięki któremu firma kwitnie.

Andrzej Pilomon, obecny szef Żagańskich Wodociągów i Kanalizacji pochodzi z Polkowic, a na swoim koncie ma sporo odpowiedzialnych stanowisk. Był między innymi zastępcą burmistrza w gminie Polkowice, prezesem Aquaparku Polkowice, prezesem Orlen SSA w Płocku, dyrektor Falubaz Zielona Góra, naczelnikiem wydziału rozwoju miasta w Głogowie, prezesem Pałacu Książęcego w Żaganiu, prezesem stowarzyszenia Odra dla Turystów oraz Żagańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Mimo tak bogatego doświadczenia uważa, że największym wyzwaniem, z jakim się zmierzył było dokończenie rozpoczętej rewitalizacji starego miasta w Żaganiu.

Za jego poprzednika budowa stanęła, a wykonawcy nie zgłaszali się na przetargi. To mogło zakończyć się zawaleniem terminów i odebraniem dotacji z Unii Europejskiej. - To było bardzo trudne zadanie - wspomina. - Trzeba było ogarnąć sytuację i rozpisać aż 18 przetargów. Za to satysfakcja, że się udało doprowadzić sprawę do końca jest ogromna.
Piotr Kowalski jest miłośnikiem biegania i inicjatorem akcji BiegamBoLubię, która odbywa się w każdą sobotę. Potrafił zachęcić do biegania dużą grupę ludzi i zorganizować dla nich profesjonalne treningi. Był wiceburmistrzem Żagania, a teraz jest prezesem ŻTBS. Uważa, że największym zadaniem, które go czeka jest budowa nowego bloku dla 24 rodzin, która rozpocznie się jeszcze w tym roku, o ile uda się pozyskać kredyt.

Andrzej Skawiński jest dyrektorem Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie. Stara się, by jego szkoła była atrakcyjna dla młodzieży. Uruchomił klasę strażacką i marzy mu się centrum gastronomiczne, w którym będą się uczyć przyszli kucharze. Hubert Dziedzic, dyrektor żagańskich szkół muzycznych porwał się prawie z motyką na słońce. Zaczął remont zabytkowych, zamkniętych kilka lat temu oddziałów szpitala księżnej Doroty. Chce do nich przeprowadzić swoje placówki.
Adrian Kurpias z Lubska nie tylko zajmuje się zawodnikami, ale również chorymi dziećmi.
Łukasz Matyjasek z Żar stworzył w pubie Max nowe centrum kultury. Justyna Molenda prowadzi „męską firmę” komuputerową, a Zdzisław Zdzitowiecki szkoli młodych ratowników i dzieciaki. Wszyscy oni działają nie tylko dla siebie, ale również dla innych. Wszyscy zasługują na tytuł Menadżera Roku. Ale wyboru dokonają Czytelnicy.

Do 20 stycznia br. czekamy na zgłoszenia kandydatów! Wystarczy na adres [email protected] wysłać imię i nazwisko kandydata, nazwę instytucji, miejscowość oraz krótkie uzasadnienie. Dodatkowo prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu osoby zgłaszającej. W temacie maila należy wpisać „Menadżer Roku”.

Głosowanie przez internet (tzw. KLIK) trwa do 18 stycznia do godz. 10. Głosowanie SMS do 3 lutego br. do godz. 9.59.
Mamy dwie kategorie plebiscytowe: Menadżer Roku biznes i Menadżer Roku Instytucja. Swoich kandydatów wybiorą Czytelnicy, a także kapituła.

Kandydatem w plebiscycie może być każda osoba, która jest właścicielem, menadżerem, dyrektorem, szefem działu lub zarządza firmą lub instytucją działającą lub posiadającą swoją siedzibę na terenie wydawniczym „Gazety Lubuskiej” i wyraża zgodę na przystąpienie do naszego konkursu.

Głosujemy wysyłają SMS-y na numer 72355, w treści wpisując odpowiedni prefiks swojego kandydata. Koszt wysłania SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Małgorzata Trzcionkowska

Pracuję w oddziale w Żaganiu. Interesuje mnie to, co się dzieje w moim mieście.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.