Edyta Hanszke

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ma pieniądze na edukację ekologiczną

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ma pieniądze na edukację ekologiczną Fot. freeimages.com
Edyta Hanszke

Szkoły publiczne z województwa opolskiego mogą się starać o pieniądze w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Opolski fundusz ogłosił po raz pierwszy nabór wniosków w ramach programu dotacyjnego „EKO EDUKACJA to społeczna akcja!”.

Składać je mogą wyłącznie prowadzone przez gminy szkoły publiczne z województwa opolskiego, które realizują zadania z zakresu edukacji ekologicznej w obszarze: bioróżnorodności, zrównoważonego korzystania z zasobów naturalnych, ograniczenia niskiej emisji czy gospodarowania odpadami. Fundusz postanowił przeznaczyć na ten konkurs 250 tys. zł. Wysokość dofinansowania wynosi 100 procent kosztów kwalifikowanych, przy czym kwota dotacji nie może być wyższa niż 10 tys. zł dla jednego projektu.

Pozostało jeszcze 39% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Edyta Hanszke

Zajmuję się tematyką gospodarki, przedsiębiorczości, rynku pracy, ubezpieczeń i społeczną. Piszę o szeroko rozumianych pieniądzach: tych, które zarabiamy, wydajemy, ale także np. pochodzących z programów unijnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.