Witaszczyk na dziś: Sądy nie będą się nudzić

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Kosmatka
Jerzy Witaszczyk

Witaszczyk na dziś: Sądy nie będą się nudzić

Jerzy Witaszczyk

Tego lata warszawskim prokuraturom i sędziom nie grozi wakacyjne nieróbstwo.

Witaszczyk na dziś: Sądy nie będą się nudzić

Jarosław Kaczyński pozwał Lecha Wałęsę za to, że ten zarzuca mu odpowiedzialność za katastrofę smoleńską. Wałęsa z tego powodu nie wygląda na zasmuconego. Jako człowiek, który wybawił ludzkość od komuny, nie ma się czym przejmować. Na tym robota prokuratury i sądów się nie kończy - pięć prywatnych osób złożyło zawiadomienia w sprawie wypowiedzi Kaczyńskiego, który w nerwach zarzucił opozycji, że zamordowała jego brata. Ktoś jeszcze, też prywatnie, doniósł na posłankę Krystynę Pawłowicz (PiS). Jak wiadomo, ta powiedziała posłom opozycji, że mają zdradzieckie mordy i nie potrafią się grzecznie zachować.

Jak widać, dzięki usilnym staraniom polityków, byłych polityków i „prywatnych osób” bezinteresownie zaangażowanych w politykę, w najbliższym czasie nuda nie grozi nie tylko sędziom i prokuratorom, ale nam także.

Jerzy Witaszczyk

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

vonLump vel lump

Pytanie, czy musi ?! Wystarczy, że ten mi(s)tyczny suweren wykopie solidarnych szeryfów i patologiczny ustrój jaki stworzyli. Ale suweren to przecież solidarny szeryf, który o takie Polskie walczył strajkami i jak widać ostatnimi czasy, bardzo mu się podoba uliczny bruk. Niezależnie czy to wredna totalitarna Polska Rzeczpospolita Ludowa, czy wspaniała przebogata i przeszczęśliwa arystokratyczno kapitalistyczna prawdziwie wolna solidarna ...
To po ile dziś kostka masła ? Coraz więcej kosztuje dymanie suwerena ze "znieczuleniem" . A co na to suweren? W PRL już by zrywał asfalt i beton by dorwać się do kostek brukowych i jako opozycyjny męczennik wszczynał uliczne burdy w obronie stałych cen. A dziś ?! A dziś wywalono z policji milicję I Polski Naczelny guru ustanowił jedyną właściwą trzynastą wykładnię poprawnie politycznego obywatela. Czyżby po to by zdobyć fundusze na dopłaty za heroiczną walkę z ludowym okupantem ? Może opozycyjnych bohaterów przemianować na rolników to dostaną po milionie dopłat na łebka zamiast jakichś tam drobiazgów + z kieszeni niewłaściwych "wyznaniowo" emerytów którzy ostatnimi czasy podostawali pisma od vel obniżające emerytury jak leci. Ubecki bandzior czy cieć zatrudniony gdzieś w dziś okrzykniętym jako niewłasciwy organ, wsio rawno. A jak chce się dowiedzieć powodów to na własny koszt i ryzyko i walczyć o dobre imię też (nie to co męczennicy i prawdziwi Polacy, co za strajkowanie w imię swojej (?) wizji solidarnej Polski niczym najemnicy żądają zapłaty i zadość uczynienia). Lepiej już traktuje się banderowców coraz śmielej podbijających nasz kraj.
A więc przedstawienie musi trwać i będzie na wieki wieków ... chyba, że suweren zmądrzeje.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.