Witaszczyk na dziś: Pociągiem szybko i bezpiecznie

Czytaj dalej
Jerzy Witaszczyk

Witaszczyk na dziś: Pociągiem szybko i bezpiecznie

Jerzy Witaszczyk

Po kraksie w Imielinie jest jasne, że premier Beata Szydło urodziła się w czepku: jest cała i zdrowa. Po wypadku w Oświęcimiu była w szpitalu tylko kilka dni.

W Imielinie szczęście dopisało też cywilnemu kierowcy, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, żeby przepuścić dziecko. Był idealnym kandydatem na kozła ofiarnego. Jednak policja ukarała prawdziwego sprawcę: kierowcę rządowej limuzyny.

A w ogóle podpowiadam P.T. Beacie Szydło, że ma bezpośrednie połączenie z Warszawy do Brzeszcz. Za 60 zł dojedzie pociągiem na miejsce szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Pani Doris Leuthard, minister transportu bogatej Szwajcarii, podróżuje pociągami. Nie zawsze wygodnie, ostatnio na schodach „piętrusa”. Korona jej z głowy nie spadła.

Jerzy Witaszczyk

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

wierus

Panie Redaktorze ! Czytam Pana felietony z nieukrywanym zachwytem, podziwiam za niezależność myśli i pióra, oczekuję niecierpliwie na każdy nowy felieton, których treść nigdy nie schodzi z wyśrubowanego, wysokiego poziomu. Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje, gratulacje od starego czytelnika (88 lat), który w swoim długim życiu przeczytał arytykuły różnych autorów, wśród których Pana pisanie odznacza się celnością i na czasie. Jeszcze raz proszę przyjąć moje gratulacje.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.