Witaszczyk na dziś: Bawcie się za swoje

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Jakubowski
Jerzy Witaszczyk

Witaszczyk na dziś: Bawcie się za swoje

Jerzy Witaszczyk

Doradcą ministra Henryka Kowalczyka został Przemysław Bednarski - doniósł „Super Express”. Doradca ma 22 lata i jest studentem Szkoły Głównej Handlowej.

23.03.2016 warszawa stadion narodowy konferencja prasowa antoni macierewicz minister obrona narodowa mon nato otan szczyt wp wojsko polskiebartlomiej

Oburzony poseł PO Stanisław Gawłowski stwierdził, że jest to kolejny „Misiewicz” bez kompetencji do pełnienia funkcji w instytucji państwowej. Na 99,9 procent jest pewne, że Gawłowski ma 100 procent racji, ale przy okazji przypomnijmy stare przysłowie: „Nie pamięta wół, jak cielęciem był”. Czego nie pamięta Gawłowski? Na przykład tego, że w rządzie PO ministrowi Bartłomiejowi Sienkiewiczowi doradzali niedouczeni 21-letni Adam Malczak i 22-letni Paweł Polak. Wcześniej minister Ewa Kopacz zatrudniła na szefa gabinetu politycznego 28-letniego Jakuba Piotrowskiego, kompetentnego, bo go „znała od dziecka”.

Zatem panie pośle PO Gawłowski, jak z powyższego widać, wszyscy bawicie się dobrze. Szkoda tylko, że za nasze pieniądze, nie za swoje.

Jerzy Witaszczyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.