Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Już możesz kupić prenumeratę cyfrową Dziennika Łódzkiego!

Czytaj dalej
Redakcja

Już możesz kupić prenumeratę cyfrową Dziennika Łódzkiego!

Redakcja

Zmiany są częścią życia każdego z nas. Nie mogły one ominąć naszego serwisu. W tym artykule, drogi Czytelniku, chcielibyśmy przybliżyć ci zmiany, które od dziś zachodzą w naszym serwisie. Usiądź zatem wygodnie, ponieważ przygotowaliśmy dla ciebie coś naprawdę wyjątkowego.

Nasza redakcja od wielu lat dostarcza Tobie najnowsze, sprawdzone informacje. W naszą pracę wkładamy serce, wysiłek, nierzadko ryzykujemy i odsłaniamy rzeczy, które wiatr historii chciał zamieść pod dywan. Zawsze chcemy być pierwsi, dostarczając Tobie niepublikowane wcześniej i nigdzie indziej informacje. Żyjemy regionem.

Chociaż nasze podejście i profesjonalizm w pracy nie zmienił się ani trochę, zmieniło się współczesne dziennikarstwo. Obecnie dziennikarze dysponują wieloma multimedialnymi narzędziami, o których kiedyś nie mogli nawet marzyć, a które pomagają budować niesamowite i wyjątkowe historie.

Od pewnego czasu nasza redakcja pracowała nad serwisem, który pozwoli te narzędzia wykorzystywać. Spędziliśmy godziny na tym, by wspólnie wypracować koncepcję, która dla naszych Czytelników będzie powiewem świeżości, która da im szansę na zapoznawanie się z wyjątkowymi treściami podanymi w nowoczesny sposób.

Drogi Czytelniku, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy Serwis+. Plus.dzienniklodzki.pl to miejsce szczególne. To płatna część serwisu dzienniklodzki.pl, jakiej wcześniej nie było. To ciekawe artykuły, zdjęcia, wideo, historie o tym, co ważne i poruszające. A do tego brak agresywnych reklam. Wszystko to podane w nowoczesnej oprawie graficznej - niezwykle estetycznej i bogatej w fantastyczne zdjęcia.

Znajdziesz tu codzienne wydania z wybranymi tekstami dnia, które możesz czytać kiedy lubisz i jak lubisz – na komputerze, tablecie i smartfonie.

Od dziś dzienniklodzki.pl oraz plus.dzienniklodzki.pl to jedna regionalna marka, która jako pierwsza poinformuje Cię o tym, co wydarzyło się w województwie łódzkim.

Jeśli cenisz sobie tradycyjne wydanie Dziennika Łódzkiego, dołączamy je również do pakietu w formie e-wydania (plik PDF), który możesz każdego dnia pobrać na dysk swojego urządzenia i czytać, kiedy zechcesz.

Całość zapakowaliśmy w prenumeratę cyfrową. Możesz samodzielnie wybrać, jaki wolisz pakiet: z e-wydaniem lub bez. Co więcej, do Ciebie należy decyzja, jak długo chcesz prenumerować. Możliwy zakres czasu to: 7 dni, 30 dni, 90 dni, 180 dni lub 365 dni.

Jeśli interesuje Ciebie pojedynczy konkretny artykuł, który został opublikowany w serwisie plus.dzienniklodzki.pl, możesz śmiało wysłać SMS-a i odblokować dostęp wyłącznie do tej treści. Bez konieczności prenumeraty cyfrowej.

Prenumerata Cyfrowa Dziennika Łódzkiego [SPRAWDŹ OFERTĘ]

Decydując się na cyfrową prenumeratę otrzymujesz jednak jeszcze jeden produkt wypełniony po brzegi wartościową treścią. W ramach zakupu, dostajesz dostęp do Ekstra Magazynu, który jest tygodnikiem, publikującym wybrane teksty z całej Polski. Jest co czytać!

Podsumowując: oferujemy Ci swobodny dostęp do wszystkich płatnych treści w dzienniklodzki.pl oraz plus.dzienniklodzki.pl, możliwość wyboru pakietu z PDF codziennego wydania papierowego oraz dodatkowy dostęp do serwisu ekstramagazyn.pl.

Wypróbuj już dziś. I koniecznie napisz nam, co myślisz!

>>Tutaj zobaczysz cennik i wykupisz prenumeratę cyfrową<<

Tutaj się czyta. Bez reklam.

Tak jak w kiosku. Kupując prenumeratę cyfrową, możesz czytać codzienne wydanie Dziennika Łódzkiego.

Co zyskujesz:

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Łódzkiego
  • codzienne e-wydanie Dziennika Łódzkiego
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu
Redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.