Warsztat samochodowy – Auto Serwis Tosa ze Rzgowa

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Warsztat samochodowy – Auto Serwis Tosa ze Rzgowa

Materiał informacyjny

Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych. Dysponujemy doskonale przygotowanym i wyposażonym zapleczem blacharsko-lakierniczym. Nasi pracownicy to znakomicie wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje, szkoląc się i wykorzystując nowoczesne linie technologiczne. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i niezwykle skrupulatnie je wykonujemy.

Prowadzimy profesjonalny warsztat mechaniki samochodowej oraz świadczymy usługi blacharsko-lakiernicze. Staramy się zaoferować bardzo szeroką gamę usług, aby klienci mieli świadomość, że w naszym punkcie mogą liczyć na kompleksowy serwis.

Usługi motoryzacyjne

Świadczymy usługi motoryzacyjne związane mechaniką pojazdową, blacharstwem i lakiernictwem. Specjalizujemy się w samochodach ciężarowych, dostawczych i osobowych. Podejmujemy się usunięcia usterek oraz wykonujemy usługi związane z naprawami powypadkowymi.

Oferujemy:

Podejmujemy się również szybkich napraw na miejscu awarii pojazdu.

Serwis samochodów ciężarowych

Zajmujemy się kompleksowym serwisowaniem samochodów ciężarowych. Zakres naszych usług obejmuje:

Podejmujemy się wykonania trudnych procedur serwisowych w samochodach ciężarowych. Zawsze przedstawimy klientom wstępny kosztorys usługi, przed podjęciem naprawy.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem narzędziowym, a nasi mechanicy to fachowcy z dużym doświadczeniem i stażem. Jesteśmy zawsze przygotowani na wiele ewentualności, dlatego współpracujemy z rzetelnymi dostawcami części zamiennych.

Podejmujemy się napraw we wszystkich typach i markach samochodów ciężarowych. Dysponujemy nowoczesnym systemem diagnostycznym, dzięki któremu zlokalizowanie i naprawa usterki przebiega szybko i sprawnie.

Staramy się zawsze trzymać wysoki poziom napraw, ponieważ zależy nam na dobrej współpracy z klientami. Staramy się doskonalić nasze umiejętności i wprowadzać nowe, efektywniejsze linie technologiczne, ułatwiające i przyspieszające pracę.

Serwis samochodów dostawczych

Podejmujemy się serwisowania samochodów dostawczych. Dysponujemy specjalistyczną linią diagnostyczną specjalnie dostosowaną do tego typu pojazdów. Zajmujemy się wszystkimi markami aut.

Zakres usług, jakie oferujemy to naprawa:

Oferujemy również bieżącą obsługę eksploatacyjną zawiązaną z wymianą olejów, filtrów powietrza i paliwa oraz płynów.

Samochody dostawcze to wersja pośrednia między ciężarówkami a autami osobowymi dlatego, żeby podejmować się napraw poszczególnych podzespołów, należy dobrze poznać ich specyfikę.

Od wielu lat zajmujemy się tego typu autami, a nowoczesna linia diagnostyczna znacznie ułatwia i przyspiesza wykonanie napraw.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i uzupełniamy wiedzę, wspomagając się innowacyjnymi metodami stosowanymi w procesie rozpoznawania i usuwania awarii.

Usługi lakiernicze

Świadczymy usługi lakiernicze i blacharskie w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach. Dysponujemy specjalną kabiną bezpyłową, w której pojazdy są poddawane lakierowaniu, utwardzaniu i suszeniu. W pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, ułatwiający prawidłowe wykonanie usługi.

Podejmujemy się lakierowania całego samochodu lub jego poszczególnych elementów: zderzaka, błotnika czy drzwi bocznych. Korzystamy ze specjalnego mieszalnika lakierów, który pozwala nam osiągnąć barwy zbliżone do oryginalnych. Staramy się zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Naprawy powypadkowe

Wykonujemy naprawy powypadkowe zarówno w zakresie mechanicznym, jak i blacharskim i lakierniczym. Oferujemy wszechstronne usługi związane z likwidacją uszkodzeń po kolizyjnych. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy o dużych umiejętnościach, świetnie radzący sobie nawet podczas skomplikowanych napraw nadwozia.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Na bieżąco współpracujemy z dostawcami części zamiennych, dlatego każde usunięcie usterki przebiega w miarę szybko. Korzystamy z oryginalnych elementów i zamienników dostępnych na rynku. Zawsze konsultujemy z odbiorcami najlepsze rozwiązania. Zależy nam, żeby przyjeżdżając do naszego serwisu, klient otrzymał usługę wysokiej jakości. Dlatego nie boimy się doszkalać i poznawać coraz to nowe techniki pracy lub wdrażać innowacyjne technologie.AUTO_SERWIS TOSA
Sylwester Majdziński

ul. Ustronna 8
Rzgów 95-030

Tel. 501 773 061

E-mail: anna.majdzinska@o2.pl
www.autoserwistosa.com.pl


Materiał informacyjny

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.