Materiał informacyjny

Usługi dekarskie Global-Bud

Usługi dekarskie Global-Bud
Materiał informacyjny

Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie i ciesielskie. Działamy już wiele lat na tym rynku, co pozwoliło nam zdobyć i ugruntować doświadczenie w pracy z drewnem i pokryciami dachowymi. Branża dekarska rozwija się bardzo dynamicznie i nieustannie pojawiają się nowe metody i zastosowania dla materiałów, niezbędnych do obróbki dachów. Staramy się zapewnić naszym klientom kompleksowe remonty, wymianę pokrycia oraz konserwację instalacji dachowych.

Wszyscy wiemy, jak ważną funkcję pełnią dachy w budynku, dlatego należyte zabezpieczenia i odpowiednia pielęgnacja są wręcz niezbędne, aby mogły służyć bezawaryjnie przez długi okres czasu. Podejmujemy się mycia i konserwacji pokryć dachowych, aby nasi klienci mogli uniknąć konsekwencji związanych z zaniedbaniami.

Wykonujemy usługi związane z usunięciem płyt azbestowych. Jest to połączone ze szczególnymi środkami bezpieczeństwa, ze względu na szkodliwość materiałów. Posiadamy zarówno umiejętności, jak i dokładną wiedzę, jak radzić sobie z toksycznymi azbestowymi płytami.

Ciesielstwo

Mamy w naszym zespole doświadczonych fachowców specjalizujących się w ciesielstwie. W związku z tym możemy podejmować się wykonywania i założenia drewnianej więźby dachowej. Posiadamy odpowiednie narzędzia ułatwiające i przyspieszające tempo robót.

Adres
ul. Pionierska 13/6
82-300 Elbląg

Telefon
514 352 349

e-mail: [email protected]
www.dekarstwo-elblag.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.