Twój Optyk - Dla Twoich oczu zrobimy Wszystko

Czytaj dalej
.

Twój Optyk - Dla Twoich oczu zrobimy Wszystko

.

Aktualnie preferowany przez większość społeczeństwa styl życia, czy to wymuszony poprzez pracę, hobby, realizację własnych pasji czy też wynikający z tzw. mody na wielogodzinne używanie komputerów smartfonów, tabletów itp. powoduje, że coraz więcej młodych osób ma problemy ze wzrokiem. Skutkiem tego, do ich komfortowego funkcjonowania niezbędne jest używanie odpowiednich okularów bądź soczewek. Jak ważnym dla człowieka zmysłem jest wzrok przekonujemy się dopiero w chwili, kiedy zaczyna mieć to istotny wpływ na nasze codzienne obowiązki i funkcjonowanie. Kluczem do zdecydowanej poprawy jest właściwy i adekwatny do wady dobór szkieł okularowych bądź soczewek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ludziom z wadami wzroku, i jednocześnie realizując swoją pasję, w roku 2011, Beata Bagińska-Rubciak, doświadczony optyk, wieloletni wykładowca w szkołach optycznych oraz egzaminator państwowy założyła salon optyczny Twój Optyk. Twój Optyk znajduje się w Łodzi przy ulicy Rewolucji 1905 roku nr 6, zaledwie 50 metrów od ulicy Piotrkowskiej i tylko 10 minutowy spacer od Manufaktury. Przez prawie dekadę działania Twój Optyk cały czas się rozwijał doskonaląc i poszerzając zakres świadczonych usług. Misją Twojego Optyka jest niesienie pomocy ludziom, dla których niejednokrotnie nawet niewielka poprawa komfortu widzenia ma bardzo duży wpływ na ich codzienne funkcjonowanie.

Realizując naszą misję bardzo duży nacisk kładziemy na uświadamianie naszych Klientów aby mogli korzystać z naszych usług w sposób świadomy i adekwatny do ich potrzeb oraz możliwości finansowych. W szczególności dotyczy to doboru szkieł korekcyjnych, które w zależności od potrzeb mogą zawierać różne powłoki ochronne (hydrofobowe, oleofobowe, antyrefleksyjne, UV itd.) dzięki, którym użytkownik może się czuć bardziej komfortowo w porównaniu z innymi, zwykłymi soczewkami okularowymi. To m.in. powłoki ochronne decydują o odporności na uszkodzenia, łatwości czyszczenia zabrudzonych okularów, szybkości odparowywania czy ochronie przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Twój Optyk oferuje wszystkie usługi, dzięki, którym poprawisz swój komfort widzenia, a więc:

• doświadczony optometrysta zbada Twój wzrok,
• fachowo dobierzemy szkła oraz soczewki kontaktowe,
• fachowo dobierzemy oprawki,
• naprawimy i wyczyścimy Twoje okulary
• zrealizujemy recepty od okulistów

U nas możesz nabyć pełną gamę opraw okularowych:

• dla kobiet, mężczyzn, dzieci, młodzieży,
• dla sportowców,
• przeciwsłoneczne oraz przeciwsłoneczne z mocą korekcyjną,
• dla kierowców,

oraz akcesoria optyczne (płyny, mikrofaza, etui).

I to wszystko w atrakcyjnych cenach z różnorodnymi pakietami promocyjnymi, zniżki, w zależności od pakietu i zakresu usług nawet do 40% .

Odwiedź nas w Twoim Optyku ul. Rewolucji 1905 r nr 6 i przekonaj się, że „Dla Twoich oczu zrobimy Wszystko".


Twój Optyk
ul. Rewolucji 1905 r. 6
90-273 Łódź
Tel. 42 292 00 34, 48 662 161 212
e-mail: twojoptyk.baginskarubciak@gmail.com
https://twojoptyklodz.pl/

.

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.