Materiał informacyjny

TLC-Clinic klinika laseroterapii

TLC-Clinic klinika laseroterapii
Materiał informacyjny

TLC-Clinic klinika laseroterapii to centrum zdrowia, gdzie indywidualnie dobierane są zabiegi przy zastosowaniu najnowszej technologii, zwracając uwagę na aktualny stan zdrowia i tryb życia klienta.

Swoje początki miała w Wielkiej Brytanii. Zdobyte przez lata doświadczenie zaowocowało otwarciem naszej kliniki w Polsce. Jesteśmy nowoczesnym gabinetem oferującym innowacyjne zabiegi z dziedziny laseroterapii, medycyny, kosmetologii estetycznej, podologii oraz kosmetyki białej. Specjalizujemy się w skutecznych metodach odmładzania skóry i mało inwazyjnych technikach jej rewitalizacji. W naszej codziennej praktyce korzystamy z technologii najnowszej generacji jak Syneron – Candela, Perfectus II, Canfield, Sterex, Cutera wiodących marek i niekwestionowanych liderów w segmencie laseroterapii oraz medycyny i kosmetologii estetycznej.

W naszej klinice zapewniamy pełne bezpieczeństwo klientów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosujemy wyłącznie renomowane preparaty estetyczne, kosmetyczne które dobierane są indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju laseroterapii, estetyki w Polsce i Wielkiej Brytanii a nasze doświadczenie zawodowe rozwijamy odbywając staże w najlepszych klinikach medycyny estetycznej oraz laseroterapii na świecie. Nabyte umiejętności i doświadczenie wykorzystujemy dla Państwa w naszej codziennej praktyce.

TLC-Clinic prowadzona jest przez ELŻBIETĘ LIPSKĄ (Aesthetician / Phlebotomists / Laser, Light and Associated Aesthetic Therapies Level 4) współpracującą od 2004 r. ze specjalistami różnych dziedzin w zakresie medycyny estetycznej, kosmetyki, laseroterapii oraz dermatologii. Jest specjalistą w dziedzinie zastosowań laserów, termo-liftingu, terapii mikro-nakłuć, elektrokoagulacji zmian naskórkowych oraz fotoodmładzania skóry. Wykonuje zaawansowane zabiegi estetyczne poprawiające strukturę twarzy i ciała, specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych programów prowadzenia skór problematycznych. Na przestrzeni lat ukończyła ona wiele renomowanych szkół, kursów i szkoleń w Wielkiej Brytanii i Polsce dających jej szeroką wiedzę zawodową i doświadczenie pracy z różnymi typami skóry, co jest jej szczególnym atutem.

W panelu zabiegowym TLC-Clinic znajdują się również innowacyjne terapie laserowe, nowatorskie rozwiązania estetyczne, takie jak:

Cyfrowe badanie skóry 3D VISIA,

TLC-Clinic dba o najwyższy standard zabiegów, miłą atmosferę oraz pełną satysfakcję Klientów.

Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.

Załoga TLC-Clinic kliniki laseroterapii
UL. TRAUGUTTA 26
07-410 OSTROŁĘKA

+48 886 520 147 | [email protected]
www.tlc-clinic.com.pl
www.facebook.com/TLCClinic
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.