TGN NIERUCHOMOŚCI

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

TGN NIERUCHOMOŚCI

Materiał informacyjny

Agencja TGN to połączenie wieloletniego doświadczenia w branży nieruchomości naszych agentów z wysoką jakością świadczonych usług, elastycznym podejściem do klienta a także używanymi przez nas nowymi technologiami.

Naszym klientom chcemy zaproponować kompleksowość usług w jednym miejscu. W naszej agencji znajdziecie takie usługi jak pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie wszystkich typów nieruchomości, pośrednictwo w udzielaniu kredytów hipotecznych oraz zarządzanie najmem. Dodatkowo z nami możesz rozpocząć swoją przygodę w inwestowanie na rynku nieruchomości. Z naszym doświadczeniem i możliwościami również i w tym segmencie rynku możemy służyć pomocą i wsparciem.

Jakość naszej pracy i zakres świadczonych usług została doceniona nie tylko przez naszych klientów, ale i w niezależnym konkursie organizowanym przez portal Otodom w którym to otrzymaliśmy tytuł Lidera Nieruchomości w województwie łódzkim w 2021 roku.

W trosce o naszych klientów wdrążyliśmy obsługę w języku ukraińskim, przez co również osoby z za wschodniej granicy w komfortowy i bezpieczny dla siebie sposób zostają przez nas obsłużeni.

TGN TRUCHTA GÓRSKI S.C.

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.