Stróżyńskiego 11

Czytaj dalej
Stróżyńskiego 11

Stróżyńskiego 11

Stróżyńskiego 11

To miejsce idealne dla osób ceniących sobie bliskość udogodnień infrastruktury miasta i bliskość przyrody. W pobliżu znajdują się centra handlowe PLAZA i PESTKA, galeria TESCO, markety, sklepy i usługi a także przedszkola, liczne szkoły, Kampus UAM oraz przychodnie lekarskie publiczne i prywatne. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują sie przystanki autobusowe, a niedaleko przebiega linia Szybkiego Tramwaju. Inwestycja przy STRÓZYŃSKIEGO 11 położona jest w sąsiedztwie parku osiedlowego z dużym placem zabaw i siłownią na śweżym powietrzu.

Inwestycja składać się będzie z trzech, czterokondygnacyjnych budynków, ze 114 mieszkaniami oraz halami garażowymi pod budynkami. Każdy budynek stanowi kolejny etap realizacji.

W pierwszym etapie zrealizowany zostanie budynek nr 11, położony wzdłuż ulicy Stróżyńskiego, składający się z 31 lokali mieszkalnych. Wśród nich znajdą się mieszkania 1, 2, 3 oraz 4-pokojowe.

Planowany termin zakończenia I etapu to I kwartał 2018r.

W drugim etapie zostanie oddany budynek o numerze 11A, położony prostopadle do ulicy. Zaprojektowane w nim mieszkania to głownie lokale dwupokojowe. Drugi etap zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2018r.

Istnieje możliwość łączenia mieszkań uzyskując 75-105 m2 powierzchni użytkowej.

Całość tworzy przyjazne dla rodziny, bezpieczne i wygodne do życia miejsce. Mieszkania parterowe posiadać będą wydzielone ogródki, wszystkie pozostałe duże loggie lub balkony.

Na terenie nieruchomości znajdować sie będzie plac zabaw oraz miejsca postojowe na zewnętrznym parkingu. Teren nieruchomości zostanie ogrodzony.

Starannie zaprojektowane lokale wyróżniają się bardzo dobrą funkcjonalnością i niestandardowymi rozwiązaniami. Można tu znaleźć mieszkania z bardzo przydatną wydzieloną spiżarnią oraz wyjątkowe mieszkania na ostatnich kondygnacjach, z drugą kondygnacją użytkową na poddaszu.

Stróżyńskiego 11

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.