Smog w Rybniku. Rodzice chcą odwołania lekcji w szkołach

Czytaj dalej
Fot. Aleksander Król
Aleksander Król

Smog w Rybniku. Rodzice chcą odwołania lekcji w szkołach

Aleksander Król

Rodzice apelują o odwoływanie zajęć w rybnickich szkołach z powodu „klęski żywiołowej”... Do dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 w Rybniku trafiła petycja jednego z rodziców o zawieszenie lekcji w związku „z trwającym stanem klęski żywiołowej”. W rybnickim magistracie przyznają, że pism od rodziców, którzy nie posyłają uczniów na zajęcia w związku ze smogiem było więcej, a Kuratorium Oświaty w Katowicach zostanie poinformowane o tym fakcie z początkiem tego tygodnia.

Smog w Rybniku. Rodzice chcą odwołania lekcji w szkołach

Do dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 w Rybniku trafiła petycja jednego z rodziców o zawieszenie lekcji w związku „z trwającym stanem klęski żywiołowej”. W rybnickim magistracie przyznają, że pism od rodziców, którzy nie posyłają uczniów na zajęcia w związku ze smogiem było więcej, a Kuratorium Oświaty w Katowicach zostanie poinformowane o tym fakcie z początkiem tego tygodnia.


- Dzieci nie powinny wychodzić na zewnątrz w takich warunkach - uważa Tomasz Miłowski, który przygotował petycję i zachęcał by wysyłali ją też inni rodzice. To on zorganizował też niedawno w Rybniku Think Tank Smogowy, czyli spotkanie w bibliotece na temat problemów z powietrzem...

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksander Król

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.