Sklep z Akcesoriami GSM oraz Komputerowymi 4Case.pl

Czytaj dalej
Dominika Grzelka

Sklep z Akcesoriami GSM oraz Komputerowymi 4Case.pl

Dominika Grzelka

4Case to dynamicznie rozwijający się sklep z Akcesoriami GSM oraz Komputerowymi, którego siedziba mieści się w Łodzi. W odróżnieniu od innych sklepów z branży Akcesoriów GSM czy sklepów z Akcesoriami Komputerowymi, naszym priorytetem jest poznanie oczekiwań klienta oraz odpowiedni dobór produktów, które w pełni zaspokoją jego potrzeby. Na asortyment naszego sklepu składają się głównie Akcesoria GSM oraz Komputerowe w szerokim rozumieniu każdej z tych grup. Bogaty asortyment zawdzięczamy współpracy z największymi krajowymi hurtowaniami, magazynami zewnętrznymi oraz kontaktom zagranicznym. W naszej ofercie znajdują się produkty najpopularniejszych marek, jak np. Spigen, Ringke, Baseus, uGreen, Guess, Karl Lagerfeld, Havit, Delux oraz wiele wiele więcej. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe produkty, a także często organizowane są różne promocję oraz wyprzedaże. Warto zatem śledzić naszą stronę sklepu, konto na platformie Allegro (4Case-pl) lub stronę na Facebooku, aby nie przeoczyć żadnej okazji.

Dlaczego akurat my?

To doskonałe pytanie, na które śpieszymy z odpowiedzią!

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi dla naszych klientów. Nie byłoby to możliwe gdybyśmy nie podchodzili do każdego z nich indywidualnie. Stanowi to naszą największą siłę, nasza kadra nie pozostawi nikogo bez pomocy, jeżeli ktoś będzie takiej oczekiwał. Z przyjemnością rozwiążemy wszelkie problemy, które mogłyby powstać w czasie realizacji zamówienia lub po nim, z chęcią doradzimy w przypadku kiedy klient takiej rady będzie potrzebował.

Dodatkowym atutem, który przemawia za zakupami właśnie u nas, jest bardzo elastyczne podejście do kwestii zwrotów, co wiąże się ściśle z indywidualnym podejściem do klienta. Rozumiem, że najróżniejsze losowe wydarzenia mogą wpłynąć na nasze życie, dlatego nie ograniczamy się do standardowych 14 dni na zwrot zamówienia. W naszym sklepie czas zwrotu został wydłużony do 30dni, a w przypadku kiedy termin ten upłynie, zawsze zachęcamy do kontaktu, po którym możemy wydłużyć dodatkowo ten okres.

Rzetelny przepływ informacji odnośnie zamówienia. Zdarza się bowiem, że niektóre zamówienia konieczne są do skompletowania. Niektóre nasze akcesoria znajdują się w magazynach zewnętrznych lub muszą być „ściągnięte” bezpośrednio z jednej z zaprzyjaźnionych hurtowni. O każdej takiej sytuacji zawsze telefonicznie informujemy naszych klientów, aby zachować ich w pełnej świadomości „Co dzieje się z paczką”.

Dominika Grzelka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.