Sięgnij po zdrowie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Sięgnij po zdrowie

Materiał informacyjny

Brakuje Ci energii? Często łapiesz infekcje? Masz podły nastój i na nic nie masz chęci? A może cierpisz na przewlekłą chorobę? Jeśli tak jest, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Jest kilka sprawdzonych a przy tym naturalnych sposobów, by wzmocnić swój organizm i poczuć się znacznie lepiej.

Prowadzę certyfikowany gabinet hiperbarycznej terapii tlenowej w Piotrkowie Trybunalskim TlenoMedik. Do mojego gabinetu zwłaszcza jesienią przychodzi wiele osób skarżących się na przeróżne problemy zdrowotne: od bólu kręgosłupa, bezsenność, depresje, choroby autoimmunologiczne, cukrzyce, migreny po ciężkie choroby nowotworowe. Przede wszystkim zalecam im zabiegi w komorze hiperbarycznej, które w naturalny sposób wspomagają cały organizm. Dzięki podwyższonemu ciśnieniu tlen z łatwością przedostaje się do miejsc słabo ukrwionych, potrzebujących regeneracji. Jest to bardzo bezpieczna metoda powrotu do zdrowia, a przy tym niesamowicie przyjemna. Kabina jest jednoosobowa, więc nie musisz się bać, że w pomieszczeniu jest więcej osób, od których można złapać jakąś infekcję. Szczególnie jest to istotne w czasie pandemii. Do tego możesz się wówczas zrelaksować czytając np. książkę, medytując, słuchając ulubionej muzyki bądź po prostu głęboko oddychając. Jest to tak przyjemne doznanie, że niektórzy wręcz potrafią zasnąć. Łączysz przyjemne z pożytecznym, regenerujesz się i relaksujesz jednocześnie. Zupełnie inaczej funkcjonuje później nasz dotleniony mózg. Tlenoterapia hiperbaryczna wspomaga także leczenie depresji i stanów lękowych, przyspiesza regenerację po urazach oraz zabiegach, wspomaga leczenie niepłodności i zaburzeń potencji i wiele innych chorób. Wspomaga również powrót do zdrowia po przebytym Covidzie. Jej dobroczynny wpływ na nasz organizm oraz urodę jest ogromny, a co najważniejsze nie ma przy tym skutków ubocznych. Do kabiny mogą także wchodzić dzieci, więc jest ona w 100% bezpieczna.

Moja praca pokazała mi, że bardzo ważne jest holistyczne podejście do człowieka. Dlatego bardzo często polecam również nanoplastry. To nowoczesna forma fototerapii. Bioelektrody zostały wynalezione dla Armii Amerykańskiej, aby żołnierze mieli więcej sił, byli odporni na stres i dobrze się wysypiali. 16 lat temu naukowiec, badacz i wizjoner David Schmidt wynalazł nową technologię medyczną, która umożliwia zwiększenie energii, siły, wytrzymałości, wydajności jak również zredukowanie bólu, a to wszystko bez używania środków chemicznych i leków, w całkowicie bezpieczny dla organizmu sposób. Ten wspaniały produkt, czyli bioelektrody mają formę plastrów naklejanych na ciało. W chwili obecnej z pierwszych wynalezionych BIOELEKTROD korzystają m.in. sportowcy na całym świecie. Również i Ty możesz spróbować tej metody! Nanoplastry są dostępne w moim gabinecie. Dzięki nim będziesz gotowy niczym żołnierz do bezbolesnego pokonywania trudności dna codziennego. Wszystkie plastry dobieram dokładnie po omówieniu z pacjentem obecnego stanu zdrowia, potrzeb i gwarantuje odpowiednie wsparcie. Więcej na: https://www.lifewave.com/TlenoMedik/store/products.

Jesień jest okresem, w którym poza chandrą często dopadają nas również różne infekcje. Jemy wówczas mniej warzyw i owoców, zwłaszcza tych które są sezonowe. Aby tym bardziej zadbać o naszą odporność powinniśmy dostarczać organizmowi odpowiednią ilość witamin i minerałów, co możemy uzyskać przez zażywanie flawonoidów z owoców i warzyw. Są to produkty najwyższej jakości. Konsystencją przypominają dżem i równie dobrze smakują. Są pyszne i zdrowe! Nasz organizm przyswaja je w dużo większym stopniu od suplementów diety czy witamin w tabletkach, przy zażywaniu których trzeba mieć odpowiednią wiedzę odnośnie łączenia ich z pokarmami i innymi lekami. Oczywiście flawonoidy dobieramy po omówieniu stanu zdrowia i potrzeb danej osoby. Więcej na ten temat: https://www.healthwithflavon.com/M-595850

Uniknij chorób, sprawdź korzyści, zaufaj!
Zapraszam serdecznie.

TlenoMedik
Marta Skrobek-Grobelna
ul. POW 12C
Piotrków Trybunalski
Tel. 667 533 885

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.