Dariusz Piekarczyk

Rzucił stabilizację i pojechał w świat

Rowerową podróż Macieja Wdowskiego dookoła świata można na bieżąco śledzić na stronie www.kosmopolack.life Fot. archiwum Macieja Wdowskiego Rowerową podróż Macieja Wdowskiego dookoła świata można na bieżąco śledzić na stronie www.kosmopolack.life
Dariusz Piekarczyk

Maciej Wdowski z Tomaszowa Mazowieckiego przemierza rowerem świat. Planuje przejechać pięć kontynentów i około 50 krajów. Podróż rozpoczął w maju. Koniec wyprawy planuje za jakieś trzy lata.

Maciej Wdowski jest obecnie w Kazachstanie. Dojechał tam rowerem. To jeden z etapów podróży dookoła świata, której końca jeszcze nie widać. Podobno ma się zakończyć za jakieś trzy lata. To szmat czasu.

Przeczytaj reportaż o podróży Macieja Wdowskiego. Jakie kraje już odwiedził, a jakie są na jego trasie? Jak wygląda finansowanie wyprawy podróżnika? 

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dariusz Piekarczyk

Od ponad ćwierć wieku jestem dziennikarzem tygodnika Nad Wartą oraz Dziennika Łódzkiego. Zajmuje się sportem, który jest moją pasją, a zwłaszcza piłka nożna i siatkówka. Ponadto sprawami historii regionu sieradzkiego, teologii. Pisze także o Sieradzu, który jest moim miastem, jego historii, mieszkańcach. Jestem autorem książek o historii zapasów, siatkówki oraz zmagań piłkarskich w Pucharze Polski.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.