Rząd składa Łodzi obietnice, ale... nowości w nich nie ma

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Gałasiński
Maciej Kałach

Rząd składa Łodzi obietnice, ale... nowości w nich nie ma

Maciej Kałach

Na osiem dni przed decyzją, czy Expo 2022 będzie w Łodzi, miasto odwiedził wicepremier Gliński. Zapewniał, że rząd traktuje Łódź priorytetowo, ale mówił o wcześniej ogłoszonych inwestycjach, o S14, sortowni Poczty Polskiej i lotnisku

„Warszawa nie będzie wysysała Łodzi. Łódź będzie lepszym miejscem do życia od innych miast”. Takie zapewnienia składał w poniedziałek Piotr Gliński, wicepremier oraz minister kultury i dziedzictwa narodowego. Według obecnych wczoraj w Łodzi reprezentantów rządu, dobre lata dla miasta i regionu nadejdą niezależnie od tego, czy 15 listopada państwa należące do Międzynarodowego Biura Wystaw przyznają Łodzi w głosowaniu tytuł organizatora Expo 2022.

Według obecnych w Łodzi reprezentantów rządu, dobre lata dla miasta i regionu nadejdą. Jakie nowe obetnice złożył wczoraj wicepremier Gliński? A może o wszystkich planach rządu łodzianie zdążyli już wcześniej usłyszeć? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Kałach

Czytelnikom dostarczam przede wszystkim wiadomości o uczelniach, szkołach, przedszkolach i żłobkach działających w Łodzi oraz w naszym województwie (w 2020 r. służbowo już po raz 14. "zdawałem" maturę - z kolejnym rocznikiem absolwentów liceów ogólnokształcących i techników).


Ponadto, w ramach pracy w redakcji "Dziennika Łódzkiego", przygotowuję m.in. materiały do "Strefy Biznesu. Łódź", czyli gospodarczo-lajfstajlowej odmiany "DŁ", oraz popularnego tygodnika "Kocham Łódź".


Zachęcam do korzystania z poniższych namiarów.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.