Restauracja ''Igraszki smaku Igraszki losu''

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Restauracja ''Igraszki smaku Igraszki losu''

Materiał informacyjny

"Igraszki smaku Igraszki losu"

Przekraczając próg naszej restauracji goście zabierani są w podróż po krainie smaków. Klimat  lokalu to połączenie romantyzmu z tajemniczością co daje niebywały urok a także moc pozytywnej energii. Restauracja powstała z pasji do gotowania. Właściciel tej restauracji jest głównym mistrzem kuchni. Jego pasja do gotowania jest nie do przecenienia, a kreatywność w kuchni pozwala na eksperymentowanie z dostępnymi smakami i technikami.

Szef Kuchni z ponad 20 - letnim doświadczeniem w kuchni eventowej ( biznesowej i okolicznościowej ), restauracyjnej  oraz hotelowej. Zarządzał i gotował  min. w Restauracji Akropol ( kuchnia grecka), Hotelu Novotel, Hotelu Kolumna Park ( restauracja Bagatela), Hotelu Holiday Inn, Restauracji Ryby&Owce

Restauracja posiada dodatkowo małą, kameralną salkę na ok 20 osób gdzie organizowane są przyjęcia okolicznościowe i spotkania biznesowe i szkolenia. dodatkowo można zamówić u nas także catering ( dania na wynos ciepła i zimna płyta). Jest to nowa restauracja, funkcjonująca od połowy kwietnia 2023, a już znalazła grono stałych gości.

Restauracja
''Igraszki smaku Igraszki losu''
Kusocińskiego 82b, Łódź
Tel. 535 162 371
E-mail: [email protected]

www.facebook.com/p/Igraszki-smaku-igraszki-losu
Restauracja ''Igraszki smaku Igraszki losu''
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.