Rakowska GLOW

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Rakowska GLOW

Materiał informacyjny

Rakowska GLOW

Nazywam się Aleksandra Rakowska. Jestem kosmetologiem i wizażystką oraz właścicielką studio "Rakowska GLOW". Jestem przekonana, że absolutnie każda kobieta jest piękna. Skąd ta pewność? Po prostu... umiem to piękno wydobyć, a także nauczyć je wydobywać.

Od lat prowadzę Instagrama oraz Facebooka makijażowego, na których łącznie zebrała się już ponad 30-tysięczna społeczność. Makijaż towarzyszy mi od 16 roku życia i od razu przerodził się w mój pomysł na biznes. Od początku malowałam wszystkie znajome mi kobiety, by następnie zacząć przyjmować klientki, których aktualnie mam setki.

Prowadzę także szkolenia i pokazy makijażowe zarówno na własny użytek jak i dla wizażystów. Mam własne, autorskie techniki makijażu, a także wiele trików na przyspieszenie tempa pracy.

Aktualnie pracuję nad takim właśnie szkoleniem dla wizażystów w wersji online - "Jak zwiększyć swoją wydajność?" Szkolenie dedykowane będzie wizażystom, którzy chcą skrócić czas pracy i zmaksymalizować efekt, co pozwoli przyjąć większą ilość klientów niż dotychczas. Moje pierwsze szkolenie w wersji video miało swoją premierę kilka tygodni temu. Wszelkie informacje są zamieszczone na mojej stronie internetowej https://rakowskaglow.pl/

Poza doświadczeniem zdobytym podczas malowania klientów indywidualnych, brałam udział przy wielu ekscytujących projektach, jak sesje zdjęciowe czy pokazy mody. Jednym z nich jest, np. współpraca z marką „DK” Dorota Kuźnicka. Malowałam tam wiele znanych twarzy, jak np. Monika Zamachowska, Gosia Andrzejewicz czy Sandra Dorsz. Zdjęcia z tych wydarzeń znajdują się na moich mediach społecznościowych.

Dodatkowo zajmuję się także kosmetologią, wykonuję pielęgnacyjne i odmładzające zabiegi na twarz, szczególnie lubię wykonywać mezoterapię igłową. Jej efekty są fenomenalne, a moja satysfakcja z zadowolenia klienta - bezcenna.

Obok branży beauty stoi także branża zdrowia, a zwłaszcza zdrowego żywienia. Nie da się mieć pięknej i jędrnej skóry bez odpowiedniego, wysokotłuszczowego, bogatego w kolagen odżywiania. Nagrałam na ten temat całą playlistę na youtube https://www.youtube.com/c/RakowskaGLOW/featured Zapraszam do odsłuchania! Jest to niepopularna i unikatowa wiedza.

Rakowska GLOW Makijaż i Doradztwo Żywienia Optymalnego
Aleksandra Rakowska
ul. Adama Próchnika 8,
96-100 Skierniewice
Tel. 514 532 194
E-mail: rakowska.glow@gmail.com

https://m.facebook.com/rakowskaglow/

https://instagram.com/rakowska_glow?igshid=YmMyMTA2M2Y=

logo
Materiał informacyjny

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.