Radny PiS jechał rozdawać odblaski i... potrącił chłopca

Czytaj dalej
Fot. Polska Press/archiwum
Marcin Darda

Radny PiS jechał rozdawać odblaski i... potrącił chłopca

Marcin Darda

Radni z klubów PiS powiatu pabianickiego i Rady Miejskiej przeprowadzili akcję rozdawania odblasków, by poprawić bezpieczeństwo mieszkańców miasta. Nie dotarł do nich kolega, powiatowy radny Krzysztof Waligórski, który jadąc na tę akcję... potrącił na przejściu dla pieszych 15-letniego ucznia. Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Do wypadku doszło 12 lutego, pierwszego dnia nauki po feriach, ok. godz. 15. Powiatowy radny Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Waligórski, mieszkaniec Konstantynowa Łódzkiego, prowadząc swego peugeota na skrzyżowaniu ul. Partyzanckiej i Konstantynowskiej w Pabianicach uderzył przechodzącego przez przejście dla pieszych, wracającego ze szkoły 15-letniego ucznia.

W jakim stanie jest chłopiec potrącony na przejściu dla pieszych przez radnego? Na jakich etapie jest dochodzenie policji? Co o wypadku mówi radny Krzysztof Waligórski? O tym przeczytasz w zamkniętej części artykułu

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marcin Darda

Dziennikarz Dziennika Łódzkiego. Najważniejsze informacje ze świata polityki, samorządów i partii politycznych Łodzi i regionu łódzkiego. Informacje zdobywam sam, zazwyczaj takie, którymi władza nie chciałaby się chwalić na konferencjach prasowych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.