PwC w Łodzi - od 5 lat jesteśmy bliżej Klientów

Łukasz Koprowski, Dyrektor Biura PwC w Łodzi , podczas DOZ Maraton Łódź 2016 Fot. PWC Łukasz Koprowski, Dyrektor Biura PwC w Łodzi , podczas DOZ Maraton Łódź 2016

Dostrzegając potencjał regionu łódzkiego PwC otworzyło w Łodzi swoje biuro regionalne w 2012 r., zapewniając przedsiębiorcom usługi z zakresu doradztwa finansowego (podatkowego i rachunkowego), prawnego i biznesowego, a także audytu.

Rynek łódzki jest coraz bardziej znaczącym ośrodkiem biznesowym w Polsce, z prężnie działającą Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną i stale poprawiającą się miejską infrastrukturą. Ogromnym atutem miasta są dobre uczelnie i studenci stanowiący blisko 6% wszystkich studentów w Polsce. Taki kapitał intelektualny w połączeniu z tradycją przedsiębiorczości, umiarkowanymi kosztami pracy i odważnymi planami rozwoju miasta sprawia, że Łódź staje się atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów oraz do rozwijania prężnych lokalnych firm.

Eksperci z naszego biura w Łodzi regularnie organizują spotkania biznesowe, szkolenia i webinaria dla przedsiębiorców z woj. łódzkiego, podczas których dzielą się wiedzą i rozwiązaniami najbardziej istotnych dla biznesu problemów. Współpracujemy także z instytucjami samorządowymi, uczelniami i stowarzyszeniami przedsiębiorców. Co cztery lata wydajemy obszerne opracowanie „Raport o polskich metropoliach”, stanowiące ocenę szans i wyzwań stojących przed polskimi dużymi miastami. Najnowsza edycja raportu „Łódź W stronę nowej Ziemi Obiecanej” została opublikowana jesienią 2015 r.

Łódzkie Biuro PwC angażuje się również w lokalne działania charytatywne:

• bale charytatywne (m.in. Bal Przyjaciół Świata, Wieczór Charytatywny DOZ, Bal Charytatywny ICZMP),

• od początku istnienia biura w przygotowanie „Szlachetnej Paczki” dla wybranej rodziny z regionu łódzkiego,

• a także od dwóch lat, jako sponsor Łódź Business Run (w 2015 r. i w 2016 r.).

To właśnie bieganie propaguje wśród pracowników Dyrektor Biura PwC w Łodzi - Łukasz Koprowski, który przygodę z bieganiem rozpoczął blisko trzy lata temu. Z roku na rok przybywa pracowników biura, którzy uczestniczą w różnych imprezach biegowych charytatywnych, takich m. in. jak: Bieg Charytatywny ICZMP, Daj 5 na dzieciaka, Łódź Business Run, i nie tylko DOZ Maraton, 10K Run, Bieg Ulicą Piotrkowską, Bieg Fabrykanta.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.