PwC w Łodzi - od 5 lat jesteśmy bliżej Klientów

Łukasz Koprowski, Dyrektor Biura PwC w Łodzi , podczas DOZ Maraton Łódź 2016 Fot. PWC Łukasz Koprowski, Dyrektor Biura PwC w Łodzi , podczas DOZ Maraton Łódź 2016

Dostrzegając potencjał regionu łódzkiego PwC otworzyło w Łodzi swoje biuro regionalne w 2012 r., zapewniając przedsiębiorcom usługi z zakresu doradztwa finansowego (podatkowego i rachunkowego), prawnego i biznesowego, a także audytu.

Rynek łódzki jest coraz bardziej znaczącym ośrodkiem biznesowym w Polsce, z prężnie działającą Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną i stale poprawiającą się miejską infrastrukturą. Ogromnym atutem miasta są dobre uczelnie i studenci stanowiący blisko 6% wszystkich studentów w Polsce. Taki kapitał intelektualny w połączeniu z tradycją przedsiębiorczości, umiarkowanymi kosztami pracy i odważnymi planami rozwoju miasta sprawia, że Łódź staje się atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów oraz do rozwijania prężnych lokalnych firm.

Eksperci z naszego biura w Łodzi regularnie organizują spotkania biznesowe, szkolenia i webinaria dla przedsiębiorców z woj. łódzkiego, podczas których dzielą się wiedzą i rozwiązaniami najbardziej istotnych dla biznesu problemów. Współpracujemy także z instytucjami samorządowymi, uczelniami i stowarzyszeniami przedsiębiorców. Co cztery lata wydajemy obszerne opracowanie „Raport o polskich metropoliach”, stanowiące ocenę szans i wyzwań stojących przed polskimi dużymi miastami. Najnowsza edycja raportu „Łódź W stronę nowej Ziemi Obiecanej” została opublikowana jesienią 2015 r.

Łódzkie Biuro PwC angażuje się również w lokalne działania charytatywne:

• bale charytatywne (m.in. Bal Przyjaciół Świata, Wieczór Charytatywny DOZ, Bal Charytatywny ICZMP),

• od początku istnienia biura w przygotowanie „Szlachetnej Paczki” dla wybranej rodziny z regionu łódzkiego,

• a także od dwóch lat, jako sponsor Łódź Business Run (w 2015 r. i w 2016 r.).

To właśnie bieganie propaguje wśród pracowników Dyrektor Biura PwC w Łodzi - Łukasz Koprowski, który przygodę z bieganiem rozpoczął blisko trzy lata temu. Z roku na rok przybywa pracowników biura, którzy uczestniczą w różnych imprezach biegowych charytatywnych, takich m. in. jak: Bieg Charytatywny ICZMP, Daj 5 na dzieciaka, Łódź Business Run, i nie tylko DOZ Maraton, 10K Run, Bieg Ulicą Piotrkowską, Bieg Fabrykanta.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.