PWC na Europejskim Forum Gospodarczym w Łodzi

Czytaj dalej

PWC na Europejskim Forum Gospodarczym w Łodzi

Firma doradcza PwC po raz kolejny została partnerem merytorycznym Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi, jednego z najważniejszych i największych wydarzeń biznesowo-gospodarczych w Łodzi i całym regionie.

„Dlaczego dzisiaj wszystkie firmy są bornglobal?” - tym pytaniem rozpocznie się dyskusję podczas pierwszego dnia Forum. Poprowadzi ją Maciej Kroenke - dyrektor w PwC, ekspert w obszarze strategii cenowych. Tematem rozmów będą najlepsze praktyki sprzedażowe na rynkach globalnych.

Wspólnie z zaproszonymi gośćmi poszuka on odpowiedzi na pytania związane z zarządzaniem sprzedażą, budowaniem rozpoznawalnej i silnej marki, strategicznym kreowaniem przewagi konkurencyjnej i zwiększaniem udziału w rynku.

Nie zabraknie też na pewno rozmów o trendach takich jak transformacja cyfrowa (zarówno w kontekście zmian zachowań konsumentów, jak też digitalizacji przedsiębiorstw), sprzedaż wielokanałowa (omnichannel) oraz budowanie doświadczenia klienta i szeroko rozumianej transformacji cyfrowej. Panel odbędzie się 15 października, w godz. 11-12.30.

W drugim dniu Forum odbędzie się dyskusja nt. Expo Horticultural 2024 w Łodzi. Pół roku temu Zgromadzenie Ogólne AIPH przyznało Łodzi prawa do organizacji Zielonego Expo. Wystawa przebiegać będzie pod hasłem „Nature of the City - Natura Miasta” i może przyciągnąć ponad 4 miliony gości z całego świata.

Już teraz to wydarzenie wzbudza duże zainteresowanie mediów, mieszkańców miasta, ale również polityków. Podczas Europejskiego Forum Gospodarczego będziemy przyglądać się temu ważnemu wydarzeniu i tym, co jego organizacja niesie ze sobą dla miasta.

Uczestnicy dyskusji będą szukać odpowiedzi na takie pytania jak: czy realizacja takiej wystawy w Łodzi to inwestycja na przyszłość czy bieżący wydatek? W jaki sposób można wykorzystać wystawę do promowania marki Łodzi i Polski na świecie? Jak mieszkańcy miasta i regionu mogą skorzystać z organizacji EXPO Horticultural? Dyskusję panelową poprowadzi Dionizy Smoleń, lider zespołu ds. sektora publicznego w PwC. Panel rozpocznie się 16 października, o godz. 11.

www.forum.lodzkie.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.