Prezydent Zdanowska startuje na szefa PO regionu łódzkiego

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Marcin Darda

Prezydent Zdanowska startuje na szefa PO regionu łódzkiego

Marcin Darda

W Platformie Obywatelskiej rozpoczęła się wyborcza gra o władzę. Zbliża się termin wyborów przewodniczącego regionu łódzkiego PO oraz szefów powiatów. Wybory co prawda odbędą się 2 grudnia, a kandydaci mogą się zgłaszać do 18 listopada, tyle tylko, że każdy z nich musi dostarczyć, zgłaszając swą kandydaturę, także podpisy co najmniej 5 proc. członków regionu lub danego powiatu województwa łódzkiego.

Do końca terminu oficjalnych zgłoszeń jest jeszcze ponad tydzień, ale rozpoczęło się już zbieranie podpisów pod konkretnymi kandydaturami. Stąd wiemy, że na przewodniczącego regionu łódzkiego chce wystartować prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, bo wielu członków łódzkiej PO pod jej kandydaturą podpisy już złożyło.

W Platformie rozpoczęto zbieranie podpisów pod jej kandydaturą. Czy prezydent będzie miała kontrkandydatów? Kto zastąpi Hannę Zdanowską na stanowisku przewodniczącego PO w Łodzi? O tym w zamkniętej części artykułu 

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marcin Darda

Dziennikarz Dziennika Łódzkiego. Najważniejsze informacje ze świata polityki, samorządów i partii politycznych Łodzi i regionu łódzkiego. Informacje zdobywam sam, zazwyczaj takie, którymi władza nie chciałaby się chwalić na konferencjach prasowych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.