Pomysły na prezent dla przyszłej mamy

Czytaj dalej
DM

Pomysły na prezent dla przyszłej mamy

DM

Przedstawiamy 9 pomysłów na prezent dla przyszłej mamy, dzidziusia i całej rodziny. Wszystkie kupicie w naszym sklepie internetowym medica365.pl. Przed nami gorący okres przedświątecznych przygotowań oraz zakupów. Warto przemyśleć, co komu jest potrzebne i gdzie wybrać artykuły w najlepszej ofercie, jakości i cenie. Dziś przedstawiamy kilka wyjątkowych przedmiotów codziennego użytku, które polecamy szczególnie przyszłym mamom i rodzinom, posiadającym już i wychowującym małe dzieci. Mogą one stać się wspaniałym upominkiem mikołajkowym lub świątecznym. Sprawią nie tylko przyjemną niespodziankę obdarowanym, ale staną się wam niezbędne. Szybko się przekonacie, że z nimi funkcjonowanie z maluchami w domu jest znacznie prostsze. Będą też służyć zdrowiu i poprawie samopoczucia całej rodziny.

AIR+ Oczyszczacz i jonizator powietrza z generatorem plazmy
Urządzenie doskonale sprawdzi się w mieszkaniu w sezonie grzewczym, w którym przebywają młode mamy z niemowlętami. Wyposażone jest w filtr o bardzo dużej skuteczności tzw. filtr HEPA. Wzbogaca powietrze w jony dodatnie i ujemne w zrównoważonej ilości, które wzajemnie na siebie oddziałują, „otaczają się" i rozkładają cząsteczki odpowiedzialne za tworzenie się pleśni, kurzu i nieprzyjemnych zapachów. Efektem ich działania jest spadek czynników zanieczyszczających i alergenów, dzięki czemu powietrze jest zdrowsze.

Podgrzewacz do butelek Chicco Digital + butelka Naturalfeeling 150 ml
To nowy model podgrzewacza do butelek stworzony, aby ułatwić przygotowanie napojów i posiłków w domu i w podróży. Urządzenie podgrzewa posiłki do temperatury 37°, która jest najwłaściwsza do podania dziecku. Pozwala na stopniowe podgrzewanie mleka, tak aby zachować wszystkie cenne składniki odżywcze mleka i witaminy. Aż 12 programów podgrzewania do wyboru (w tym funkcja rozmrażania) daje możliwość przygotowania posiłku z uwzględnieniem temperatury początkowej żywności oraz wielkości butelki lub słoika. Jeśli planujesz rozpocząć podgrzewanie posiłku w momencie, kiedy nie jesteś przy urządzeniu, możesz zaprogramować automatyczny start podgrzewania na 15, 30, 45, lub 60 minut. Podgrzewacz Chicco Digital jest kompatybilny z wszystkimi butelkami Chicco, jak również z większością butelek i słoiczków dla dzieci, dostępnych w sklepach. Do zestawu dołączone jest praktyczne trzymadełko, co ułatwia umieszczanie i wyjmowanie pojemnika w podgrzewaczu, bez ryzyka oparzenia.

Kompaktowy, ultradźwiękowy nawilżacz powietrza EMED
Nawilżacz ultradźwiękowy UM550 dedykowany do użytkowania w małych pomieszczeniach (np. 25 m2 o wysokości ok.2,5 m). Nowoczesny wygląd i niewielka kubatura sprawia, iż urządzenie można traktować jako funkcjonalny element dekoracyjny. Przezroczysty pojemnik na wodę może być fioletowy lub niebieski, gustowne wykończenia w postaci jasno-srebrnej ramy oraz pokrętła będą pasowały do wielu dodatków.
Nawilżacz UM550 rozbija cząsteczki wody, dzięki temu na zewnątrz wydobywa się lekka chłodna mgiełka. Zużywa tylko 15W, a może pracować bez przerwy nawet do 12 godzin, poziom zużycia wody łatwo kontrolować na bieżąco dzięki przezroczystemu pojemnikowi. Nawilżacz posiada wbudowany automatyczny wyłącznik oraz diodę sygnalizującą pracę urządzenia.

Waga dla niemowląt i dzieci (niemowlęca - dziecięca 2 w 1) MOMERT
Idealny model do codziennej kontroli przyrostu wagi ciała dziecka w warunkach domowych. Niemowlę zważyć można na bezpiczenj szali, a większe dzieci – po zdjęciu szali – na platformie. Maksymalny ciężar – do 20 kg. Funkcja HOLD automatycznie wyrównuje pomiar gdy dziecko się porusza. Dodana funkcja TARE - wytarowanie wagi pozwala na dokładny pomiar przy potrzebie zdjęcia pieluszki czy kocyka gdy niemowlę jest na wadze.

Chicco Zestaw do karmienia dla niemowląt + MASKOTKA DO SMOCZKA
Zestaw stworzony specjalnie dla Twojego dziecka.
Naśladuje instynktowny sposób ssania noworodka. Szeroka, zaokrąglona podstawa butelki ułatwia przybranie naturalnej pozycji do karmienia i podanie butelki dziecku.
Wyjątkowy "mum effect" oznacza miękki i elastyczny silikonowy smoczek z aksamitnie gładkim wykończeniem, co ułatwia przejście od karmienia piersią do karmienia butelką i odwrotnie.

Sterylizator elektryczny 3 w 1 CHICCO
To urządzenie proste w użyciu, dostosowujące się do sytuacji i potrzeb - pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni sterylizatora, bądź jedynie jego kompaktowej wersji, a także posiada dodatkowy pojemnik do sterylizacji w kuchence mikrofalowej. Możesz wybrać jedną z trzech różnych konfiguracji, aby dostosować rozmiar sterylizatora do ilości i rozmiarów przedmiotów przeznaczonych do sterylizacji lub wybrać preferowaną metodę sterylizacji: w sterylizatorze elektrycznym bądź w kuchence mikrofalowej.

Elektroniczna niania BEURER ECO+ BY 84
Bez niej nie może obejść się większość młodych rodziców. Elektroniczna niania na bieżąco przekazuje informacje, czy nasz maluszek śpi, czuwa, czy płacze. Posiada bardzo duży zasię – nawet do 800 m. Wyposażona jest w aż 16 sygnałów kontrolnych, w tym akustyczne i optyczne. Tryb ECO + pozwala zmniejszyć zużycie energii i stopień promieniowania.

Butelka antykolkowa MEBBY GENTLEFEED
bez Bisfenolu-A, wykonana jest z tworzywa do wyrobów medycznych (PES), wyposażóna w smoczek silikonowy w zestawie. Nie pęka, nie tłucze się. Pasują do niej smoczki: Mebby Gentlefeed, Avent i wiele innych.

Zapraszamy do naszego sklepu www.medica365.pl

DM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.