Polska Press Grupa. W internecie pniemy się coraz szybciej

Czytaj dalej
Fot. Pixabay.com
Tomasz Jabłoński

Polska Press Grupa. W internecie pniemy się coraz szybciej

Tomasz Jabłoński

Po raz kolejny Polska Press Grupa, czyli wydawca serwisów dzienniklodzki.pl i expressilustrowany.pl oraz lodzkie.naszemiasto.pl została numerem jeden w kategorii Informacje i Publicystyka.

Polska Press Grupa. W internecie pniemy się coraz szybciej

Codzienna ciężka i żmudna dziennikarska praca w internecie przynosi olbrzymią satysfakcję. Intrenauci chętnie czytają artykuły na naszych serwisach, oglądają galerie zdjęć i materiały wideo, zwłaszcza że są to treści unikalne, o lokalnym charakterze. Nasze serwisy: dzienniklodzki.pl, expressilustrowany.pl i lodzkie.naszemiasto.pl są numerem jeden w Łodzi i województwie łódzkim, jeżeli chodzi o informacje lokalne i regionalne. Jesteśmy medium pierwszego wyboru dla coraz większej grupy internautów.

Wszystkie serwisy Polska Press Grupy mają już 17,3 mln użytkowników internetu, którzy generują w miesiącu 600 mln odsłon - oficjalne dane Gemius/PBI - zestawienie top wydawców. Po raz kolejny Polska Press Grupa wyprzedziła Grupę Gazeta.pl w liczbie realnych użytkowników (RU).

W kategorii Informacje i Publicystyka jesteśmy numerem jeden. W kategorii Motoryzacja nasze motofakty.pl i gratka.pl znajdują się także na podium - na drugiej pozycji. Przed nami jest tylko grupa OLX, za nami grupa Wirtualna Polska.

Świetne drugie miejsce zajmujemy również w kategorii Biznes, Finanse, Prawo. Wyprzedza nasz grupa Wirtualna Polska, za nami uplasowała się gazetaprawna.pl. Niekwestionowanym liderem jest również nasz telemegazyn.pl w kategorii Serwisy z programem TV.

Na podium jesteśmy również w kategorii Dom, jedynie za grupą OLX. Podążanie na szczyt w mediach elektronicznych to niełatwa droga. Mnogość serwisów i portali, ciągłe zmiany algorytmów Facebooka i Google’a wymagają ogromnego zaangażowania, poświęcenia się i ciągłej pracy nad doskonaleniem warsztatu. Dziś dziennikarz musi być multimedialny. A to oznacza, że używa nie tylko pióra i notatnika, ale przede wszystkim robi zdjęcia, filmy, zajmuje się montażem i samodzielnie umieszcza wszystkie materiały w internecie. Wyróżniamy się tym, że nasze treści są coraz lepszej jakości, co dostrzegają internauci, darząc nas zaufaniem i dając palmę pierwszeństwa we wspomnianych wcześniej kategoriach.

Tomasz Jabłoński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.