Perfect Cleaning Kamil Matuszewski

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Perfect Cleaning Kamil Matuszewski

Materiał informacyjny

1. Masz problem nieprzyjemnego zapachu w swoim domu?
2. Chcesz się pozbyć drobnoustrojów, grzybów oraz pleśni?
3. Twoja firma potrzebuje natychmiastowej i skutecznej dezynfekcji?
4. Już dziś zadbaj o siebie, swoich bliskich oraz pracowników!

Dezynfekcja ozonem – bo Twoje bezpieczeństwo oraz komfort są dla Nas najważniejsze!

Oferta
1. Domy, mieszkania, hotele
2. Żłobki, przedszkola, szkoły
3. Biura, magazyny, hale produkcyjne
4. Ozonowanie odzieży, samochodów

Zalety ozonu:

Ozonowanie pomieszczeń w nocy i weekendy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy nasze usługi również w niestandardowych dniach i godzinach. Mamy pełną świadomość, że wiele firm nie może sobie pozwolić na kilkugodzinną przerwę w ciągu dnia dlatego staramy się dostosować termin realizacji do Państwa potrzeb.

O FIRMIE
Dlaczego Perfect Cleaning?
Naszym głównym celem jest zadowolenie każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Do usług ozonowania podchodzimy profesjonalnie i z należytą dokładnością. Każdy przypadek jest przez nas rozpatrywany indywidualnie dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Korzystamy jedynie ze sprawdzonego certyfikowanego sprzętu. Generatory ozonu których używamy są urządzeniami przemysłowymi o dużej wydajności co bezpośrednio przekłada się na jakość dezynfekcji oraz efekt końcowy. Cały proces jest przez nas monitorowany przy użyciu profesjonalnych mierników stężenia ozonu, które są regularnie kalibrowane u producenta. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Każde zlecenie jest w pełni udokumentowane, a ostatnim etapem jest wystawienie certyfikatu świadczącego o profesjonalnie wykonanej usłudze.

Masz jakieś pytania, wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzania naszego Facebooka na którym dodajemy realizacje naszych prac.

Jak pracujemy?
1. Pierwszym etapem jest umówienie terminu naszej wizyty.
2. Pod wskazanym adresem pierwszą czynnością jest odpowiednie przygotowanie pomieszczeń czyli dokładne uszczelnienie miejsc gdzie ozon mógłby się wydostać na zewnątrz.
3. Następnie wynosimy rośliny, dzieła sztuki. Pomieszczenia muszą również opuścić zwierzęta oraz ludzie.
4. Kolejnym etapem jest umiejętne rozstawienie generatorów ozonu oraz całego sprzętu, który dopełni i wzmocni ich działanie. Włączamy urządzenia.
5. Po spełnieniu powyższych punktów ważną kwestią są pomiary stężenia ozonu profesjonalnym miernikiem. Wyniki z tych pomiarów będą zawarte w dokumentacji.
6. Etap ostatni – po osiągnięciu odpowiedniego stężenia i czasu usługi wyłączamy generatory, wietrzymy pomieszczenia i czekamy aż poziom ozonu osiągnie bezpieczne wartości.

TERAZ POZOSTAJE JUŻ JEDYNIE CIESZYĆ SIĘ ŚWIEŻYM, CZYSTYM I WOLNYM OD ZARAZKÓW POMIESZCZEŃ!

Czym jest ozonowanie?

Ozonowanie to obecnie najskuteczniejsza, a zarazem ekologiczna metoda dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. Ozon jest bezpieczną alternatywą dla chemicznych dezynfektantów, które oprócz tego że z trudem się rozkładają to dodatkowo pozostawiają niebezpieczne związki takie jak chlorki i podchloryny tworzące rakotwórcze związki z grupy trihalometanów (THM). Dodatkowym atutem ozonu jest jego postać gazowa – dotrze tam gdzie inne metody zawiodą. Działanie bakteriobójcze wykazuje w stężeniu 13mg/dm3. Doskonale neutralizuje wszelkie zapachy (np. dym papierosowy, zapach spalenizny, zapachy odzwierzęce), zwalcza roztocza powodujące reakcje alergiczne co ma ogromne znaczenie dla alergików. Usuwa również grzyby, pleśń, wirusy i bakterie. Ozon podobnie do chloru ma właściwości sterylizujące, lecz jego działanie jest ponad 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze. Ozon jest gazem drażniącym, dlatego też należy unikać przebywania w pomieszczeniu poddawanym ozonowaniu.

Czym jest ozon?

Ozon to odmiana alotropowa tlenu. Cząsteczki tlenu, którym oddychamy i który jest podstawowym składnikiem powietrza, są zbudowane z dwóch atomów tlenu (O2), w skład cząsteczki ozonu wchodzą natomiast trzy atomy tlenu (O3). Ten trzeci atom tlenu sprawia, iż ozon w przeciwieństwie do dwuatomowej cząsteczki tlenu jest silnym utleniaczem fotochemicznym. Przy niskim stężeniu jest gazem bezbarwnym, przy wyższym przyjmuje barwę błękitną. Ozon ma charakterystyczny „świeży” zapach, często występujący po burzy z piorunami.

OFERTA

1. Domy, mieszkania, hotele
(Życie wolne od zarazków)

Nasz dom czy też mieszkanie to miejsce gdzie spędzamy większość naszego życia i gdzie czujemy się najbezpieczniej. Powinniśmy zatem zadać sobie podstawowe pytanie - czy dokładne i regularne sprzątanie wystarczy by moja rodzina była bezpieczna i nie chorowała? Otóż odpowiedź brzmi - NIE… Standardowe dbanie o czystość jest najczęściej nieskuteczne w walce z drobnoustrojami, które są odporne na większość ogólnodostępnych środków chemicznych stosowanych w gospodarstwach domowych. A może Twoim problemem są nieprzyjemne zapachy? Ozonowanie to nie tylko dezynfekcja ale również dezodoryzacja czyli usuwanie zapachów niepożądanych, a do takich z pewnością należą: spalenizna, zapachy odzwierzęce, dym papierosowy, pot, farby, kleje, lakiery i wiele innych. Ozonowanie to w 100% ekologiczna metoda, która nie pozostawia żadnych produktów ubocznych dlatego usługę tę zaleca się przeprowadzać przynajmniej raz w roku. Wyjątek mogą stanowić domy, w których przebywają osoby cierpiące na astmę czy alergię gdzie szczególnie ważna jest czystość mikrobiologiczna. A może kupujesz/sprzedajesz swoje mieszkanie? W obu tych przypadkach ważna jest świeżość i czystość, która jest podstawą wszystkich pomieszczeń. Pamiętaj – Twój dom Twoją wizytówką!

Hotele
Jesteś właścicielem hotelu albo pensjonatu? Brawo, świetnie trafiłeś! Z pewnością wiesz, że w dzisiejszych czasach aby osiągnąć sukces w tej branży nie wystarczy dobra lokalizacja czy miła i fachowa obsługa. Ważnym aspektem jest czystość i przyjemny zapach. Twoi klienci widząc zadbane, pełne świeżości pokoje i toalety z pewnością polecą Twój hotel znajomym. Mogą też wystawić pozytywną opinie w Internecie co z kolei zaowocuje nowymi rezerwacjami. Budowany w ten sposób wizerunek staje się rozpoznawalny – wyróżnia się na tle szarych i przeciętnych hoteli, a TY odnosisz swój wymarzony sukces.

2. Żłobki, przedszkola, szkoły
(Czyli jak dbać o najmłodszych)

Dzieci już od najmłodszych lat przebywają w dużych grupach dlatego są szczególnie narażone na infekcje bakteryjne oraz wirusowe. Ich układ odpornościowy nie jest jeszcze na tyle rozwinięty by poradzić sobie ze wszystkimi zagrożeniami. Dlatego by zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób wśród najmłodszych warto sięgnąć po zabieg ozonowania. Usługa jest w pełni bezpieczna i nie zagraża życiu i zdrowiu, ponieważ ozon ulega rozpadowi w zaledwie 30min nie pozostawiając żadnych niebezpiecznych produktów tak jak ma to miejsce podczas dezynfekcji za pomocą chemii. Troska o najmłodszych to Nasz priorytet. Tylko przeszkolony personel oraz certyfikowane generatory o dużej wydajności mogą zapewnić czystą i wolną od bakterii przestrzeń. Co ozonujemy? Przede wszystkim sale zabaw, sale lekcyjne, szatnie, toalety, pokoje nauczycielskie, korytarze, sale gimnastyczne.

3. Biura, magazyny, hale produkcyjne
(Świeżość i czystość miarą Twojego sukcesu)

Nie ważne czy jesteś właścicielem dużej korporacji czy małej firmy, ważne jest to jak odbierają Cię Twoi klienci. To właśnie od nich zależy czy osiągniesz sukces i czy Twoje przedsiębiorstwo wzniesie się na wyżyny biznesowych możliwości. Jak ich do siebie przekonać? Nie wystarczy zaoferować dobrego produktu czy usługi w przystępnej cenie – ważny jest wizerunek firmy. W środowisku wolnym od wirusów, bakterii, grzybów oraz pleśni lepiej się oddycha oraz pracuje, a zatem Twoi zadowoleni pracownicy stają się najlepszą reklamą Twojego przedsiębiorstwa. Ozonowanie to inwestycja w przyszłość Twojej firmy! Buduj zaufanie dzięki współpracy z PERFECT CLEANING.

4. Ozonowanie odzieży, samochodów
(Wyślij do nas co tylko zechcesz i pozbądź się nieprzyjemnego zapachu)

Specjalnie dla Państwa oferta specjalna – ozonowanie obuwia i odzieży. Każdy z nas miał z pewnością w swoim życiu problem nieprzyjemnego zapachu swojej garderoby. Mimo częstego prania czy stosowania środków chemicznych brzydki zapach zawsze powracał… Jest na to proste rozwiązanie. Ozonowanie to proces wysoce skuteczny, który zabija wszystkie wirusy, bakterie, pleśnie oraz grzyby będące przyczyną problemu.

Jak to robimy?

Nasza metoda jest w pełni bezpieczna. Ozon w odpowiednim stężeniu nie uszkadza materiałów – wnika w ich strukturę, łączy się z zanieczyszczeniami po czym ulega utlenianiu czyli rozpadowi. Jego największą zaletą jest jego postać gazowa, dotrze w każdy zakamarek, wszędzie tam gdzie inne metody zawiodą. Ozon nie maskuje lecz zabija nieprzyjemne zapachy!

Co ozonujemy?

Odzież (30-100zł/1szt.)
Obuwie (40zł/1para)
Kombinezony motocyklowe (100zł komplet)
Rzeczy, przedmioty, zabawki (cena do ustalenia)
Koszt kuriera pokrywa klient!

Ozonowanie samochodów to usługa, której nie powinien pominąć żaden kierowca dbający o swoje zdrowie. Nasze pojazdy ze względu na małą kubaturę są szczególnie narażone na wysokie stężenie wirusów oraz bakterii. Ozon podczas zabiegu dotrze w każdy nawet najmniejszy zakamarek i skutecznie go zdezynfekuje. A może jesteś właścicielem firmy transportowej i ze względu na rodzaj ładunku jaki przewozisz masz obowiązek dezynfekować przestrzeń ładunkową? Doskonale trafiłeś! Generatory których używamy są urządzeniami certyfikowanymi i wysoce skutecznymi. Zapewniamy najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Przed usługą ozonowania pojazdu należy wyrzucić z niego wszystkie śmieci i niepotrzebne przedmioty. Pamiętaj, zabieg ma na celu dezynfekcję i usunięcie przykrych zapachów lecz nie usuwa ich przyczyny. Jeśli np. rozlejesz mleko na dywaniku to przed przystąpieniem do ozonowania powinieneś go najpierw wyprać.

Masz pytania? Zadzwoń i zobacz jakie to proste.

KONTAKT
Perfect Cleaning Kamil Matuszewski
Drużbin 23, 99-235 Pęczniew
www.perfectcleaning.com.pl
[email protected]
Tel. 726 471 526

Każda dezynfekcja ozonem jest w pełni udokumentowana. Wystawiamy protokół z przebiegu usługi, a dodatkowo każdy klient otrzymuje certyfikat potwierdzający przeprowadzenie ozonowania z naszą pieczątką oraz podpisem osoby reprezentującej firmę PERFECT CLEANING.
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.