Inga Domurat

Patrycja Markowska będzie muzyczną gwiazdą podczas „Dni Świdwina”

Patrycja Markowska ma na swoim muzycznym koncie wiele przebojów, jak choćby: Deszcz, Księżycowy, Ostatni, W hotelowych korytarzach, Dzień za dniem czy Fot. Natalia Popczyk/NTO Patrycja Markowska ma na swoim muzycznym koncie wiele przebojów, jak choćby: Deszcz, Księżycowy, Ostatni, W hotelowych korytarzach, Dzień za dniem czy Świat się pomylił
Inga Domurat

Cztery firmy, w tym dwie ze Świdwina, chciały zorganizować imprezę na podzmaczu w „Dni Świdwina”. Ostatecznie zrobi to agencja z Bydgoszczy.

Z oferty złożonej przez Świdwiński Ośrodek Kultury w Świdwinie jasno wynikało, że poszukiwana jest firma, która podejmie się zorganizowania imprezy plenerowej kulturalno-rozrywkowej na podzamczu 3 czerwca (sobota) w godz. 16-24 podczas odbywających się w mieście „Dni Świdwina” i że wystarczyć jej ma na to 85 tys. złotych, bo tyle może dać ŚOK.

Wiadomo też było, że zainteresowany musi przedstawić profesjonalny program z atrakcjami dla dzieci, z konferansjerką i z muzyczną gwiazdą. I tu ŚOK zapowiedział, że w pierwszej kolejności będzie rozpatrywał oferty z propozycją udziału takich gwiazd jak: Perfect, Golec uOrkiestra, Maryla Rodowicz, Zakopower, Wilki, Kamil Bednarek czy Andrzej Piaseczny, ewentualnie, jeśli nie da się ich zaprosić, to w grę wchodzić może jeden z następujących wykonawców: Varius Manx, Blue Cafe, Ira, Pectus, Patrycja Markowska, Margaret, Elektryczne Gitary, Ewa Farna lub Enej.

Do ŚOK zgłosiły się cztery zainteresowane firmy: Agencja Eventpomorskie.pl z Drawska Pomorskiego, Serwis garstronomiczny Bajka ze Świdwina, Agencja Artystyczna Harmony ze Świdwina i Polański Art Production z Bydgoszczy. Dwie pierwsze oferty były, jak to określiła w protokole komisja konkursowa, zbyt ogólnikowe, nie dające gwarancji przeprowadzenia imprezy plenerowej.

Trzecia była za droga i jedynie oferta bydgoskiej firmy spełniła wymagania. A to oznacza, że 3 czerwca dla mieszkańców Świdwina zaśpiewa Patrycja Markowska, artystka popowa, która nie stroni też od rockowego brzmienia.

Impreza na podzamczu rozpocznie się konkursami i zabawami plastycznymi dla dzieci, na scenie wystąpią też miejskie zespoły taneczne i młodzieżowe. Mieszkańcy mogą też liczyć na fascynujący pokaz iluzjonisty, a także spora dawke rozrywki w wykonaniu aktora i piosenkarza - Michała Milowicza, który do Świdwina przyjedzie z zespołem „Chłopaki nie płacą”.

Po występie Patrycji Markowskiej scenę przejmie profesjonalny DJ, a na koniec przewidziany jest pokaz laserów.

Inga Domurat

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.