Wojciech Grzegorczyk

Pakiet medyczny „Check-up dla Ciebie” stworzony z myślą o kobietach zapominających o profilaktyce

Pakiet medyczny „Check-up dla Ciebie” stworzony z myślą o kobietach zapominających o profilaktyce
Wojciech Grzegorczyk

O tym, że warto, a nawet trzeba regularnie się badać, nie trzeba nikogo przekonywać. Szpital Specjalistyczny Brzeziny przygotował pakiet „Check-up dla Ciebie”.

Pakiet medyczny, przygotowany przez lekarzy Szpitala Specjalistycznego Brzeziny (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6), powstał przede wszystkim z myślą o osobach, które w wyniku intensywnego trybu życia, wypełnionego pracą i innymi obowiązkami, często zapominają o własnym zdrowiu i potrzebie regularnej profilaktyki.

- „Check-up dla Ciebie” to stworzony przez najlepszych lekarzy różnych specjalności zestaw badań laboratoryjnych, radiologicznych i ultrasonograficznych skondensowany w dwóch dniach pobytu - mówi dr n. med. Maciej Berut, Dyrektor ds. medycznych w Szpitalu Specjalistycznym Brzeziny.

W skład pakietu „Check-up dla Ciebie” wchodzi blisko 20 badań laboratoryjnych. Ponadto korzystający z niego mogą liczyć także m.in. na przeprowadzenie przez fachowców: USG jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej, EKG i Echo Serca oraz badań z zakresu diagnostyki górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopia i kolo-noskopia w znieczuleniu).

- Z naszej oferty najczęściej korzystają kobiety na stanowiskach kierowniczych - mówi dr Maciej Berut. - Z myślą o nich pakiet poszerzany jest o zestaw badań typowych dla kobiet, takich jak: ferrytyna, FSH, prolaktyna - dodaje.

Dodatkowo wykonywane są badania CA 125 i 15-3, które pomagają w wykluczeniu chorób nowotworowych. W ofercie pakietu jest również USG piersi i USG transwaginalne.

- Przeprowadzone badania pozwalają nam na precyzyjną ocenę stanu zdrowia pacjenta, a w razie konieczności zaproponowanie pogłębionej diagnostyki w danym kierunku bądź nakreślenie dalszego planu leczenia - wyjaśnia dr Maciej Berut.

Pacjenci na czas badań mają zagwarantowany pobyt w salach hospitalizacyjnych o podwyższonym standardzie z klimatyzacją i wyżywieniem a la carte.

- Każdy pacjent po zakończeniu pobytu otrzymuje od nas zebrany w formie przystępnej książeczki zbiór wyników wraz z ich interpretacją i wytyczne, których należy się trzymać - tłumaczy Maciej Berut.

Częścią zestawu są także konsultacje, m.in. z kardiologiem i ginekologiem, a także możliwość dodatkowych konsultacji w ramach dostępności lekarzy.

Czytelniczki, które skorzystają z pakietu, podając hasło „Strona Kobiet”, otrzymają prezent - relaksacyjny masaż wykonywany przez doświadczonych fizjoterapeutów.

Szczegółowe informacje o pakiecie: www.szpital-brzeziny.pl albo pod nr. tel.: 46 875 25 01 lub 46 874 20 02 wew. 500.

Wojciech Grzegorczyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.