Wojciech Grzegorczyk

Pakiet medyczny „Check-up dla Ciebie” stworzony z myślą o kobietach zapominających o profilaktyce

Pakiet medyczny „Check-up dla Ciebie” stworzony z myślą o kobietach zapominających o profilaktyce
Wojciech Grzegorczyk

O tym, że warto, a nawet trzeba regularnie się badać, nie trzeba nikogo przekonywać. Szpital Specjalistyczny Brzeziny przygotował pakiet „Check-up dla Ciebie”.

Pakiet medyczny, przygotowany przez lekarzy Szpitala Specjalistycznego Brzeziny (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6), powstał przede wszystkim z myślą o osobach, które w wyniku intensywnego trybu życia, wypełnionego pracą i innymi obowiązkami, często zapominają o własnym zdrowiu i potrzebie regularnej profilaktyki.

- „Check-up dla Ciebie” to stworzony przez najlepszych lekarzy różnych specjalności zestaw badań laboratoryjnych, radiologicznych i ultrasonograficznych skondensowany w dwóch dniach pobytu - mówi dr n. med. Maciej Berut, Dyrektor ds. medycznych w Szpitalu Specjalistycznym Brzeziny.

W skład pakietu „Check-up dla Ciebie” wchodzi blisko 20 badań laboratoryjnych. Ponadto korzystający z niego mogą liczyć także m.in. na przeprowadzenie przez fachowców: USG jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej, EKG i Echo Serca oraz badań z zakresu diagnostyki górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopia i kolo-noskopia w znieczuleniu).

- Z naszej oferty najczęściej korzystają kobiety na stanowiskach kierowniczych - mówi dr Maciej Berut. - Z myślą o nich pakiet poszerzany jest o zestaw badań typowych dla kobiet, takich jak: ferrytyna, FSH, prolaktyna - dodaje.

Dodatkowo wykonywane są badania CA 125 i 15-3, które pomagają w wykluczeniu chorób nowotworowych. W ofercie pakietu jest również USG piersi i USG transwaginalne.

- Przeprowadzone badania pozwalają nam na precyzyjną ocenę stanu zdrowia pacjenta, a w razie konieczności zaproponowanie pogłębionej diagnostyki w danym kierunku bądź nakreślenie dalszego planu leczenia - wyjaśnia dr Maciej Berut.

Pacjenci na czas badań mają zagwarantowany pobyt w salach hospitalizacyjnych o podwyższonym standardzie z klimatyzacją i wyżywieniem a la carte.

- Każdy pacjent po zakończeniu pobytu otrzymuje od nas zebrany w formie przystępnej książeczki zbiór wyników wraz z ich interpretacją i wytyczne, których należy się trzymać - tłumaczy Maciej Berut.

Częścią zestawu są także konsultacje, m.in. z kardiologiem i ginekologiem, a także możliwość dodatkowych konsultacji w ramach dostępności lekarzy.

Czytelniczki, które skorzystają z pakietu, podając hasło „Strona Kobiet”, otrzymają prezent - relaksacyjny masaż wykonywany przez doświadczonych fizjoterapeutów.

Szczegółowe informacje o pakiecie: www.szpital-brzeziny.pl albo pod nr. tel.: 46 875 25 01 lub 46 874 20 02 wew. 500.

Wojciech Grzegorczyk

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.