Alicja Zboińska

Organizują bezpłatne szkolenia ze zmian w przepisach podatkowych w 2022 roku. Jak się zgłosić? O czym będzie mowa w trakcie szkolenia?

17 i 19 stycznia odbędą się szkolenia online ze zmian podatkowych Fot. Archiwum 17 i 19 stycznia odbędą się szkolenia online ze zmian podatkowych
Alicja Zboińska

W poniedziałek 17 stycznia i w środę 19 stycznia będzie można wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, które dotyczą zmian w przepisach podatkowych w tym roku.

Szkolenia organizują Łódzka Loża Bussines Centre Club oraz Izba Administracji Skarbowej w Łodzi. W poniedziałek 17 stycznia mowa będzie o podatku dochodowym od osób fizycznych i ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych, natomiast w środę o podatku dochodowym od osób prawnych i podatku od towarów i usług.

Oba szkolenia odbędą się w wersji online w godz. 10-14. Trzeba się na nie zapisać, zgłoszenia przyjmowane są do niedzieli 16 stycznia , trzeba je wysłać na adres [email protected]. Osoby, których uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone, otrzymają link do udziału w szkoleniu.

Lożą Łódzka BCC oraz Izba Administracji Skarbowej co roku organizują szkolenia poświęcone zmianom w podatkach.

Alicja Zboińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.