Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Nowy Janów

Czytaj dalej
Fot.

Nowy Janów

NOWY JANÓW to propozycja dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań. Inwestycja stanowi unikalne połączenie tego, co w nowoczesnym budownictwie jest najważniejsze.

Ponadczasowa architektura, spokojne i zielone sąsiedztwo sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego mieszkania.

OPIS OSIEDLA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zróżnicowaliśmy projekty mieszkań tworząc w I etapie inwestycji wiele różnych układów o powierzchniach od 49 m2 do 157 m2, zapewniających możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Do każdego lokalu przylega co najmniej jeden przestronny balkon bądź taras. W projekcie dostępne są również wyjątkowe mieszkania z antresolami zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach budynków.

Dużo naturalnej zieleni, optymalne połączenia komunikacyjne, pełna infrastruktura społeczna to największe zalety lokalizacji tego osiedla. Inwestycja graniczy z terenem zielonym, który w planie miejscowym ma charakter parkowo-rekreacyjny.

Zadbaliśmy również o to, aby czas spędzany we wspólnej przestrzeni upływał w rodzinnej atmosferze. Dlatego dla aktywnych powstaną wiaty rowerowe z wygodnymi stanowiskami dla jednośladów, dla zmotoryzowanych zamontowana zostanie stacja ładowania pojazdów elektrycznych, a dla najmłodszych - ścianka wspinaczkowa.

Grono znakomitych architektów zadbało o to, aby wygląd osiedla wpisywał się w przestrzeń, wnosząc w nią powiew innowacyjności. Wysoka jakość użytych materiałów oraz dbałość o szczegóły zapewnią zaspokojenie potrzeb każdego z domowników.

więcej informacji:
http://www.nowyjanow.pl/

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.