Krzysztof Kaniecki

Nowy inwestor mieszkaniowy w Uniejowie. Pierwsza łopata już sierpniu (ZDJĘCIA)

Nowy inwestor mieszkaniowy w Uniejowie. Pierwsza łopata już sierpniu Fot. Termy Uniejów Nowy inwestor mieszkaniowy w Uniejowie. Pierwsza łopata już sierpniu
Krzysztof Kaniecki

W sierpniu rozpocznie się budowa 175 nowych mieszkań w Uniejowie. Nowe osiedle powstanie u zbiegu ulic Targowej i Reymonta. Osiedle jest kontynuacją inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez P.G.K."Termy Uniejów”.

Nowi użytkownicy mieszkań znajdą w nich osobne krany zimnej i ciepłej wody oraz osobne dostarczające gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych. Realizatorem inwestycji będzie firma King Cross Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która już zainwestowała w Aparthotel "Termy Uniejów”. Zakończenie inwestycji planowane jest na jesień 2021 r.

Nowy inwestor mieszkaniowy w Uniejowie

Inwestor przewiduje budowę 5 nowoczesnych jednoklatkowych budynków mieszkalnych z windami na powierzchni 2 hektarów. W każdym z nowych bloków, które powstaną w I etapie inwestycji, na parterze i trzech piętrach znajdzie się około 35 mieszkań. Najmniejsze z nich składać się będą z salonu połączonego z aneksem kuchennym i sypialni. Największe będą mieć aneks z salonem i trzy pokoje.

- Nowe bloki kształtem i charakterem nawiązywać będą do budynków stojących już na Osiedlu Termalnym. W pierwszym etapie inwestycji stanie ich pięć, w drugim kolejne trzy. W każdym z mieszkań, pod prysznicem znajdą się... trzy kurki z wodą. Dwa z nich służyć będą do odkręcania ciepłej i zimnej wody, trzeci do odkręcania leczniczej cieczy ze źródeł termalnych - mówi Marcin Pamfil, prezes P.G.K."Termy Uniejów" Sp. z o.o. w Uniejowie, partnera inwestycji. Bloki będą wybudowane we współpracy i pod nadzorem Spółki Termy Uniejów. Generalnym wykonawcą będzie Budimex S.A.

Gmina Uniejów zakupi u dewelopera 17 nowych mieszkań komunalnych

Atutem lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych w postaci lasów oraz kompleksu termalne - basenowego. Cena: metr kwadratowy powierzchni użytkowej mieszkania będzie oscylował w granicy 5 250 zł; Aktualnie prowadzone są zapisy
i rezerwacje.

Pozostało jeszcze 2% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Kaniecki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.