Nowe domy w centrum Poznania, przy Parku Sołackim

Czytaj dalej
Nowy Sołacz

Nowe domy w centrum Poznania, przy Parku Sołackim

Nowy Sołacz

W najpiękniejszej dzielnicy Poznania, na Sołaczu niemal gotowy jest już kameralny zespół nowych domów. W ramach inwestycji Nowy Sołacz powstały cztery domy przy ulicy Grudzieniec, dosłownie kilka kroków od Parku Sołackiego. Każda z villi na kameralnym osiedlu ma ponad 108 m kw, na których zaplanowano na parterze kuchnię, obszerny salon z jadalnią, której wymiary pozwolą zmieścić przy jednym dużym stole do 14 osób, oraz toaletę z wydzieloną pralnią. Piętro tworzą trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze.

Aktualnie budowlańcy kończą przygotowywać elewacje, tarasy przy domach, a także drogę wewnętrzną osiedla. To już ostatnie prace, a niedługo pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzać się na Nowy Sołacz. Inwestor zadbał o wysoki standard wykończenia każdego z domów, ale także o części wspólne. Kameralne osiedle ma konwencję zamkniętą. Do końca września będzie gotowe kompletne ogrodzenie, zostanie dosadzona trawa oraz zieleń ozdobna na całym terenie. Zostaną przygotowane drogi wewnętrzne, parking i nowoczesny system oświetlenia. Komfortowa zabudowa i dodatkowo dosadzone, oddzielające sąsiadujące posesje, drzewa gwarantują prywatność

Oferta jest unikalna - po raz pierwszy na poznańskim rynku pierwotnym są oferowane nowe domy jednorodzinne na Sołaczu, dzielnicy willowej w dolinie Bogdanki. Mieszkańcy docenią sąsiedztwo Parku Sołackiego i Jeziora Rusałka. Przyszli mieszkańcy będą mieć pod ręką restauracje, kawiarnie, sklepy, czy placówki edukacyjne. Ponadto dzielnica jest świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum. Wystarczy kilka minut, by dotrzeć chociażby na Stary Rynek.

Trzy z czterech domów zostały już zarezerwowane przez naszych klientów. W sprzedaży pozostaje ostatni dom.

Nowy Sołacz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.