Grażyna Tylman

Najnowsza wiosenna Strefa Biznesu jest już dostępna

Najnowsza wiosenna Strefa Biznesu jest już dostępna
Grażyna Tylman

Najnowsze wiosenne wydanie "Strefy Biznesu" powstawało w szczególnych okolicznościach. Tuż przed wysłaniem naszego magazynu do druku w Europie wybuchła epidemia koronawirusa, która zamroziła gospodarkę, nie tylko w tej części świata.

Z dnia na dzień przestały działać restauracje, kawiarnie, instytucje kultury, szkoły, branża turystyczna, tysiące Polaków zostało w domach. Jakie będą ekonomiczne skutki walki z nowym wirusem - tego ciągle nie można dokładnie przewidzieć. Podobnie jak tego, kiedy wrócimy do normalnego życia.

Dlatego na razie zachęcamy do lektury najnowszej "Strefy Biznesu" w internecie - piszemy w niej nie tylko o koronawirusie, ale także m.in. o hotelach, które powstają przy ul. Piorkowskiej, parlamentarzystach, którzy świetnie odnajdują się poza polityką, reklamach społecznie zaangażowanych i wydatkach najbogatszych Polaków.

Papierowe wydanie wiosennej "Strefy Biznesu" będzie dostępne w naszych stałych punktach dystrybucji, gdy tylko zostaną one ponownie otwarte. "Strefa Biznesu" będzie tam jak zwykle na Państwa czekała.

Grażyna Tylman

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.