Grażyna Tylman

Najnowsza wiosenna Strefa Biznesu jest już dostępna

Najnowsza wiosenna Strefa Biznesu jest już dostępna
Grażyna Tylman

Najnowsze wiosenne wydanie "Strefy Biznesu" powstawało w szczególnych okolicznościach. Tuż przed wysłaniem naszego magazynu do druku w Europie wybuchła epidemia koronawirusa, która zamroziła gospodarkę, nie tylko w tej części świata.

Z dnia na dzień przestały działać restauracje, kawiarnie, instytucje kultury, szkoły, branża turystyczna, tysiące Polaków zostało w domach. Jakie będą ekonomiczne skutki walki z nowym wirusem - tego ciągle nie można dokładnie przewidzieć. Podobnie jak tego, kiedy wrócimy do normalnego życia.

Dlatego na razie zachęcamy do lektury najnowszej "Strefy Biznesu" w internecie - piszemy w niej nie tylko o koronawirusie, ale także m.in. o hotelach, które powstają przy ul. Piorkowskiej, parlamentarzystach, którzy świetnie odnajdują się poza polityką, reklamach społecznie zaangażowanych i wydatkach najbogatszych Polaków.

Papierowe wydanie wiosennej "Strefy Biznesu" będzie dostępne w naszych stałych punktach dystrybucji, gdy tylko zostaną one ponownie otwarte. "Strefa Biznesu" będzie tam jak zwykle na Państwa czekała.

Grażyna Tylman

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.