Mówią, że to będzie drugi Zmarzlik

Czytaj dalej
Alan Rogalski

Mówią, że to będzie drugi Zmarzlik

Alan Rogalski

Klub Just Fun GUKS Speedway Wawrów w przeszłości wychował wielu mistrzów. Dziś rośnie nam następny: 8-letni Bartosz Lewandowski z Kostrzyna.

Jest poniedziałek, godz. 16.00. Kilkanaście dni po tym, gdy Bartek został najlepszym miniżużlowcem w kraju. Z Piotrem, tatą mistrza Polski, umówiłem się na minitorze przy ul. Kościelnej w Kostrzynie. To tam, tak jak i w Wawrowie, oraz przez kilka miesięcy w Gdańsku, w klubie Lotos Wybrzeże, dorasta nasz złoty medalista.

To jest niebezpieczny sport. Będzie jeździło się coraz szybciej. Boję się o niego. Nie mogę powiedzieć, że chciałbym. Zobaczymy. Ludzie mega chwalą Bartka. Mówią, że to drugi Bartosz Zmarzlik. Jednak nie chce zapeszyć - uśmiechnął się Lewandowski, tata mistrza, na razie Polski.

Czytaj więcej:

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Alan Rogalski

W "Gazecie Lubuskiej" piszę o sporcie w Gorzowie i na północy województwa. A więc o koszykarkach AZS AJP Gorzów, żużlowcach Stali Gorzów czy miniżużlowcach GUKS Wawrów. Również o piłkarzach Stilonu i Warty oraz piłkarkach TKKF Stilon, ale nie tylko. Bo dzielę się z Wami swoimi wrażeniami z kajakarstwa, wioślarstwa, piłki wodnej i unihokeja w Gorzowie czy tenisa stołowego w Kostrzynie, kolarstwa w Strzelcach Kraj. oraz saneczkarstwa w Nowinach Wielkich. Spotkacie mnie też na biegach i na różnych zajęciach, na których promowany jest zdrowy styl życia. A jak nie piszę, to robię zdjęcia czy kręcę filmy. I tak jak kibic - dopinguję! Zwłaszcza w trakcie konkursów w skokach narciarskich. Chcesz ze mną porozmawiać o sporcie z kraju i ze świata? Napisz do mnie na twitterze czy też wyślij wiadomość na skrzynkę e-mailową. Chętnie Cię wysłucham czy też z przyjemnością odpowiem :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.