Mieszkanie przy Tulipanie i Apartamenty na Wspólnej - inwestycje firmy Budomal

Czytaj dalej

Mieszkanie przy Tulipanie i Apartamenty na Wspólnej - inwestycje firmy Budomal

Apartamenty na Wspólnej

Układ urbanistyczny projektu zawiera się w dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości, połączonych częścią wspólną – ogrodowym patio z placem zabaw, dostępną wyłącznie dla mieszkańców. Integralna część konstrukcji stanowi garaż podzielony na dwie części podziemną (poziom -1) oraz parterową.

Budynek wysoki liczy 12 kondygnacji zaś obiekt zlokalizowany frontem do ulicy Zgierskiej 5 kondygnacji mieszkalnych. W każdym z obiektów dostępne będą 1, 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 26 do 96 m2.

Przyjazna technologia, nowoczesne rozwiązania energooszczędne, dbałość o jakość oraz korzystne warunki zakupu mają przekonywać i zachęcać do zakupu mieszkań w inwestycji „Apartamenty na Wspólnej”.

www.apartamentynawspolnej.pl

Mieszkanie przy Tulipanie

Nowoczesny i oryginalny pod względem architektury i standardu budynek mieszkalny, powstaje nieopodal parku nad Jasieniem, przy ul. Ruska 7/9.

Architekturę projektu tworzy układ jednej bryły o stałej wysokości 6 kondygnacji naziemnych. W obiekcie dostępne będą 1, 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 31m2 do 81m2.

www.mieszkanieprzytulipanie.pl

BIURO SPRZEDAŻY
91-465 Łódź, ul. Zgierska 87
email: [email protected]
tel: 661 280 900

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.