Mieszkania Hetmańska | ul. Maksa Bauma

Czytaj dalej
MM

Mieszkania Hetmańska | ul. Maksa Bauma

MM

Nasza nowa inwestycja Cię zaskoczy. Pierwsze takie mieszkania w Łodzi.

Mieszkania Hetmańska

Osiedle Hetmańska Park
Nowe ekskluzywne osiedle budynków czterorodzinnych jest niestandardowym projektem przeznaczonym dla najbardziej wymagających klientów. Inwestycja łączy zalety wynikające z posiadania domu, z wygodą i bezpieczeństwem mieszkania na osiedlu.

Hetmańska Park to prywatny ogrodzony teren, w którym powstanie kompleks 11 budynków czterorodzinnych z garażami.

W każdym z domów zaprojektowano po cztery mieszkania z prywatnymi ogródkami, obszernymi tarasami i balkonami. W ofercie zaprojektowano mieszkania jednopoziomowe o powierzchni od 83 m2 do 120 m2.

Każde z nich posiada przeszklony salon, duże panoramiczne okna, które zapewnią doskonałe nasłonecznienie, a taras z ogródkiem zapewni mieszkańcom komfort codziennego użytkowania.

Na terenie osiedla zaplanowano również dwa nowoczesne i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Wewnętrzna uliczka na terenie zamkniętym tworzy klimat cichej i spokojnej okolicy, na którym przewidziane zostały również miejsca postojowe dla mieszkańców oraz gości.

Termin oddania do użytku - w IV 2021 roku.

Mieszkania Hetmańska - II część III etapu

Z myślą o poczuciu harmonii i równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym, a komfortowym odpoczynkiem stworzyliśmy inwestycję, która zapewni strefę relaksu z widokiem na leśną przestrzeń, jednocześnie pozostając znakomicie skomunikowaną z centrum miasta.

Inwestycję tworzą dwa 2-piętrowe budynki z 1 kondygnacją podziemną oraz nowy 3-piętrowy budynek oznaczony B36. Zaplanowano w nim 47 mieszkań, 1-,2- i 3 – pokojowych w metrażach od 33 do 69 m².

Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci logii o powierzchni od 9 do 16 m². Te spośród nich, które położone są na parterach mają tarasy oraz dostęp do ogródków o powierzchni od 24 do 85 m² .

Inwestycję tworzą dwa 3-piętrowy budynki - nowy oznaczony B37.

Zaplanowano w nim 35 mieszkań, 1-,2- i 3 – pokojowych w metrażach od 45 do 77 m². Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu o powierzchni od 7 do 13 m².

Te spośród nich, które położone są na parterach mają tarasy oraz dostęp do ogródków o powierzchni od 31 do 440 m². Projekt budynków obejmuje m.in.: windy, komórki lokatorskie na tym samym poziomie, co mieszkanie, panoramiczne okna, parking podziemny, naziemne miejsca postojowe na terenie ogrodzonej nieruchomości. Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano plac zabaw.

Termin oddania do użytku - IV kw. 2021 roku.

www.hetmanska-opolczyka.pl
[email protected]
(+48) 606 909 035
MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.