Mieszkania Hetmańska | ul. Maksa Bauma

Czytaj dalej
MM

Mieszkania Hetmańska | ul. Maksa Bauma

MM

Nasza nowa inwestycja Cię zaskoczy. Pierwsze takie mieszkania w Łodzi.

Mieszkania Hetmańska - II etap

Budynek wielorodzinny
czterokondygnacyjny budynek z garażem podziemnym, w którym zaprojektowano 45 mieszkań o pow. 30-97 mkw. (od jedno- do czteropokojowych). Każdy lokal wyposażony jest w balkon lub taras z ogrodem. Wolne są jeszcze dwa mieszkania trzypokojowe o pow. 73 mkw.

Mieszkania Hetmańska - II część II etapu

przy ul. Maksa Bauma 3 i 5 powstaną dwa dwupiętrowe budynki. Zaprojektowano w nich po 27 mieszkań o pow. 33-68 mkw. (od jedno- do trzypokojowych). Pozostało sześć wolnych mieszań o powierzchni od 55 do 68 mkw.

przy ul. Maksa Bauma 4 powstanie jeden trzypiętrowy budynek. Zaprojektowano w nim 35 mieszkań dwu- i trzypokojowych (pow. 44-72 mkw.). Dostępnych jest jeszcze kilkanaście mieszkań.

Mieszkania Hetmańska - III część II etapu

Dwa budynki trzypiętrowe powstaną w tej samej linii, co nieruchomości z II etapu. W pierwszym zaprojektowano 47 mieszkań o pow. 32-69 mkw. (od jedno- do trzypokojowych). W drugim - 35 mieszkań o pow. 43-77 mkw. (dwu- i trzypokojowych).

MM

plus.dzienniklodzki.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

20,00 40,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.