Menedżer Roku 2010: Gala finałowa konkursu

Czytaj dalej
Paweł Domarecki, (Ad.)

Menedżer Roku 2010: Gala finałowa konkursu

Paweł Domarecki, (Ad.)

W piątek wieczorem poznaliśmy zdobywców statuetek Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2010 - konkursu zorganizowanego już po raz trzeci przez Dziennik Łódzki, przy współpracy z Lożą Łódzką Business Centre Club. Zwycięzcy to Marek Maruszak i Paweł Kaźmierczak.

Galę finałową, której patronem był andel's Hotel Łódź, uświetnił występ Grzegorza Turnaua. A udział w niej wzięli: wojewoda łódzki, marszałek województwa łódzkiego (od dwóch lat patron naszego konkursu), a także prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Najważniejsi byli oczywiście laureaci i nominowani w dwóch głównych kategoriach - Duża Firma oraz Małe i Średnie Przedsiębiorstwo.

Reprezentowali oni cały przekrój branż regionu łódzkiego, co dowodzi, że nasz konkurs jest rzeczywiście szansą dla wszystkich menedżerów, osiągających dobre wyniki i wzorowo współpracujących z otoczeniem społecznym. Tym bardziej że trójstopniowy system eliminacji jest niezależny od organizatorów. Tego prestiżowego tytułu nie da się zatem ani kupić, ani załatwić.

Najpierw kandydatów wyłaniało niemal 200-osobowe grono niezależnych elektorów z całego województwa, co umożliwiło nam dotarcie do nawet najmniejszych miejscowości. Następnie kandydaci z największą liczbą wskazań proszeni byli o odesłanie ankiet opisujących ich pracę. Po przetworzeniu tych ankiet, osoby z najlepszymi wynikami trafiały do finałowych piątek w obu kategoriach konkursu. Na koniec Menedżera Roku w każdej kategorii wyłaniała kapituła, w której skład wchodzili: wojewoda, marszałek województwa, rektorzy łódzkich uczelni i organizatorzy.

Już w sobotę, w dodatku "Menedżer Roku" - zwycięzcy i nominowani w tegorocznej edycji naszego konkursu, prawdziwe wizytówki łódzkiej gospodarki.

Paweł Domarecki, (Ad.)

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

sioux

Kim są ci panowie, kogo reprezentują, czym kierują? Skoro się gazeta rozpędza to niech pisze do końca.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.