Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Meghan Markle w ciąży objeżdża ze swym mężem Australię

Czytaj dalej
Fot. David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Valentine Law, Kazimierz Sikorski

Meghan Markle w ciąży objeżdża ze swym mężem Australię

Valentine Law, Kazimierz Sikorski

O tym, że Meghan Markle, żona księcia Harry’ego jest w ciąży mówiło się niemal od ich ślubu w maju ubiegłego roku. Spekulacje, pogłoski, domysły i wreszcie świat się dowiedział, że piękna Meghan spodziewa się dziecka.

Można być pewnym, że im bliżej dnia porodu, tym świat coraz bardziej będzie wariował na punkcie Meghan i jej pociechy. Przebojowa, niezależna Amerykanka niemal od początku, kiedy zaczęła chodzić z księciem Harrym stała się nie tylko ulubienicą Brytyjczyków, ale ludzi na całym globie. Choć sama zdaje sobie sprawę, jaki gorset nałożono jej z racji przynależności do rodziny królewskiej, to jednak - na ile jest to tylko możliwe - pokazuje, kim naprawdę jest. Pełną uroku kobietą, która wypowiadała się na najbardziej kontrowersyjne tematy. Dziś jest dodatkowo obserwowana z racji odmiennego stanu. Tabloidy będą prześcigać się w opisach stanu jej zdrowia, płci dziecka, które przyjdzie na świat wiosną 2019, wyprawki dla malucha, itd.

O tym, że Meghan jest w ciąży oficjalnie potwierdził Pałac Kensington. Stało się to przed tym, jak książę Harry i jego małżonka lądowali w australijskim Sydney. Na antypody przybyli z pierwszą wielką wizytą zagraniczną.

Pierwsze pogłoski o ciąży Meghan pojawiły się, gdy amerykańscy dziennikarze wyśledzili, że jej mama Doria Ragland brała w Pasadenie w Kalifornii lekcje opieki nad małymi dziećmi. Nic tylko oczekuje narodzin wnuczki lub wnuczka. A na wieść, że jej córka jest już w ciąży, Doria wyraziła ogromną radość z powodu cudnej nowiny i z niecierpliwością oczekuje pierwszego wnuka.

Meghan obserwowali też jej fani. Kiedy więc na kilka dni przed przylotem do Australii Meghan pojawiła się na ślubie księżniczki Eugenii miała na sobie bardzo luźny płaszczyk firmy Givenchy. To dowód, że jest w ciąży! I fani mieli rację.

Teraz możemy się spodziewać zalewu informacji o tym, co zjadła Meghan, jak jej samopoczucie, wreszcie zarejestruje się każde jej słowo, które pozwoli dowiedzieć się więcej o jej dziecku, a może dzieciach. Do pracy ruszą bukmacherzy, bo na tak lubianej osobie, jak Meghan można nieźle zarobić.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Valentine Law, Kazimierz Sikorski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.