Materiał informacyjny

Medycyna estetyczna Łódź — Klinika Novoderm

Medycyna estetyczna Łódź — Klinika Novoderm
Materiał informacyjny

W Klinice Novoderm skupiamy się na naturalnych potrzebach Państwa ciała, starannie dobierając tylko te metody i preparaty, które są w 100% bezpieczne dla skóry i całego organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz na konsultację do naszej kliniki medycyny estetycznej przy ulicy Inflanckiej 13 w Łodzi.

INDYWIDUALNE ORAZ SKUTECZNE KURACJE

Wybierając klinikę medycyny estetycznej Novoderm, zlokalizowaną w Łodzi, mogą mieć Państwo pewność, że wykorzystamy całą naszą wiedzę, doświadczenie i najnowocześniejsze wyposażenie do tego, by zagwarantować Państwu możliwie najlepsze efekty estetyczne. Zawsze z gwarancją indywidualnego podejścia, komfortu i intymności.

PRZESZCZEP WŁOSÓW

w Novoderm w Łodzi to połączenie nowoczesnych technologii w służbie transplantacji włosów. Przeszczep włosów WAW FUE to nowoczesna i skuteczna metoda leczenia łysienia, znacznie mniej inwazyjna i bolesna niż chirurgiczny przeszczep włosów.

Przeszczep włosów WAW FUE stosuje się w przypadku:

Przeszczep włosów WAW FUE to naturalny efekt i zwiększenie objętości włosów, bez uciążliwej rekonwalescencji i blizn pozabiegowych.

WOLUMETRIA jest zabiegiem, który polega na zmianie konturów twarzy poprzez wprowadzenie wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego.
Co prawda kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie każdego człowieka, jednak jego stężenie z wiekiem jest coraz mniejsze.

Uzupełnienie poziomu kwasu hialuronowego pozwala powstrzymać niekorzystną zmianę owalu twarzy i uzyskać spektakularny efekt estetyczny nawet do kilkunastu miesięcy. Wszelkie zmiany konturu twarzy spowodowane są zapadaniem się policzków i zwiotczeniem skóry. Lifting wolumetryczny twarzy można wykonać w przypadku:

PRZESZCZEP TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zabiegi związane z odsysaniem tłuszczu powszechnie kojarzą się wyłącznie z np. zmniejszeniem obwodu brzucha czy ud. Tymczasem przeszczep tkanki tłuszczowej pozwala też na np. powiększenie biustu tłuszczem.
Odessanie tłuszczu z jednej partii ciała daje możliwość przeniesienia go do innej. Najczęściej chodzi o:

Wypełnienie twarzy własną tkanką tłuszczową jest metodą najbardziej naturalna, ponadto zawarte w tkance tłuszczowej komórki macierzyste regenerują skórę i przywracają jej piękny zdrowy wygląd.

Medycyna estetyczna Łódź — Klinika Novoderm
ul. Inflancka 13, lok. 4
91–857 Łódź
507 56 98 98
504 57 53 57

https://novoderm.pl/

novoderm_logo

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.