Medycyna Estetyczna i Regeneracyjna

Czytaj dalej
MATERIAŁ INFORMACYJNY INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA ROBERT KASPEREK

Medycyna Estetyczna i Regeneracyjna

MATERIAŁ INFORMACYJNY INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA ROBERT KASPEREK

Dr Robert Kasperek: „Jestem lekarzem chorób wewnętrznych, specjalistą medycyny estetycznej. Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Od blisko dwóch dekad prowadzę własny gabinet medycyny estetycznej. Szkolę też innych lekarzy z nowoczesnych technik regeneracyjnych promując naturalne metody biostymulacji skóry. Przyszłość medycyny estetycznej upatruję w medycynie stawiającej na wykorzystanie naturalnych procesów biostymulacji organizmu pacjenta.”

Medycyna estetyczna, powstała po to by wypełnić lukę pomiędzy kosmetologią a chirurgia plastyczną, przynosząc pacjentom pożądane efekty przez wiele lat, bez długiej i bolesnej rekonwalescencji.

W naszej klinice stosujemy z powodzeniem autologiczne terapie z zakresu Medycyny Regeneracyjnej, wykorzystując ogromny potencjał ludzkiego organizmu do odwracania i opóźniania procesów starzenia. Leczymy i pielęgnujemy też skórę twarzy, ciała, a nawet oczy z użyciem sprawdzonych, najbezpieczniejszych preparatów i innowacyjnych technologii.

Niezależnie od problemu, staramy się by dobrać właściwe rozwiązanie. W klinice odbywają się konsultacje i zabiegi z zakresu: chirurgii plastycznej, kosmetologii, ortopedii, proloterapii, laryngologii, radiologii.

Ludzki organizm posiada ogromny potencjał do szybkiej regeneracji i odbudowy. W momencie uszkodzenia tkanek uruchamia naturalne mechanizmy prowadzące do aktywacji procesów odpowiedzialnych za gojenie. Jednym z kluczowych elementów tego procesu są płytki krwi oraz komórki macierzyste. Można je wykorzystać do celów estetycznych i my to robimy.

Plasma Complex – autologiczna terapia z wykorzystaniem krwi pełnej pacjenta stymuluje, regeneruje i odbudowuje prawidłowe struktury skóry. Poprawia jej gęstość, sprężystość, napięcie i odżywienie, wygładza zmarszczki, minimalizuje proces łysienia. Dedykowany do twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. To koronny zabieg smart ageing dla tych, którzy w naturalny sposób chcą spowalniać proces starzenia się skóry.

Oculus PRP system TM – innowacyjny zabieg regeneracyjny, w efekcie którego przygotowujemy autologiczne krople do oczu na bazie osocza bogatopłytkowego. Przyspieszają gojenie i regenerację tkanek, łagodzą obrzęki, podrażnienia i zaczerwienienia, likwidują uczucie swędzenia, pieczenie i „piasku” w oczach. Niezastąpione po laserowej korekcie wzroku LASIK OSS, w Zespole Suchego Oka, w chorobach rogówki.

Oferta kliniki:

Klinika Dr Robert Kasperek
Medycyna Estetyczna i Regeneracyjna

ul. Ogińskiego 1A, II piętro, 58-506 Jelenia Góra
Recepcja +48 605 268 358
[email protected]

https://robertkasperek.pl/
https://www.instagram.com/dr_robert_kasperek/
https://robertkasperek.pl/cennik/

Medycyna Estetyczna i Regeneracyjna
MATERIAŁ INFORMACYJNY INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA ROBERT KASPEREK

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.