Magda Michalak od 25 lat towarzyszy łódzkim widzom

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Gałasiński
Anna Gronczewska

Magda Michalak od 25 lat towarzyszy łódzkim widzom

Anna Gronczewska

Jest najbardziej rozpoznawalną twarzą łódzkiej telewizji. Miała zostać aktorką, los sprawił, że jest dziennikarką. Niedawno minęło 25 lat od chwili, gdy pierwszy raz pojawiła się na ekranie.

Magda Michalak urodziła się w Łodzi, ale jako dwuletnie dziecko wyjechała z rodzicami do wsi Dylaki, w okolice Opola. Rodzice przenieśli się tam w trosce o jej zdrowie. Chcieli, by oddychała świeżym powietrzem. Potem wyjechali do Łowicza. Mama Halina, z zawodu metrolog, czyli osoba badająca sprężystość tkanin, została kierowniczką laboratorium w tamtejszym „Synteksie”. Tata Andrzej, lekarz, podążył za żoną.

Magda Michalak opowiada o dzieciństwie, studiach, karierze aktorskiej oraz pracy w telewizji. W zamkniętej części artykułu przeczytasz m.in. co o prezenterce mówią koledzy z TVP Łódź, a także jaka jest recepta Magdy na pogodznie życia zawodowego z prywatnym

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Gronczewska

Jestem łodzianką więc Kocham Łódź. Piszę o historii mojego miasta, historii regionu, sprawach społecznych, związanych z religią i Kościołem. Lubię wyjeżdżać w teren i rozmawiać z ludźmi. Interesuje się szeroko pojmowanym show biznesem, wywiady z gwiazdami, teksty o nich.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.