Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Koncerty 2018 w Łodzi i w Polsce: The Rolling Stones, Depeche Mode, Ozzy Osbourne, Scorpions...

Czytaj dalej
Dariusz Pawłowski

Koncerty 2018 w Łodzi i w Polsce: The Rolling Stones, Depeche Mode, Ozzy Osbourne, Scorpions...

Dariusz Pawłowski

Koncertowy rok 2018. To być może jedna z najważniejszych sygnatur Polski w nowej epoce: nasz kraj jest oczywistym przystankiem w ramach tras koncertowych największych gwiazd muzyki. I znowu jest na co czekać...

Ekscytujące przeżycie! Muzyka na żywo, wspaniałe show, ulubione utwory, ukochani artyści i potężne brzmienie ściany głośników. Każdy, kto choć raz był na wielkim koncercie światowej gwiazdy wie, jak niecodziennym, wzbudzającym niepospolite emocje jest on doznaniem. Młodzi ludzie już na szczęście tego nie pamiętają, ale przez długie lata wizyta artysty z niedostępnego zachodu była u nas niczym lądowanie kosmitów. Dzisiaj Polska stała się oczywistym przystankiem w ramach tras koncertowych największych wykonawców; w naszym kraju powstały nowoczesne hale koncertowe, a rodzima publiczność należy do najbardziej cenionych. Dobrym koncertowym rokiem będzie również właśnie rozpoczęty, 2018 - nie warto więc siedzieć w domu. Tym bardziej, że dotrze do nas kilku artystów, którzy już pewnie więcej do Polski nie przyjadą...

Łódzka Atlas Arena niestety powoli przegrywa z innymi ośrodkami koncertowymi w kraju. Konkurenci mają wiele atutów

Łódź: gorzej niż lepiej

Do najważniejszych koncertowych miejsc w naszym kraju długo należała Łódź i choć ciągle Atlas Arena zaprasza na prawdziwe wydarzenia, to musimy się powoli przyzwyczajać, że inne miasta (głównie Kraków i Gdańsk/Sopot) przegoniły nasze wielkością i jakością obiektów rozrywkowych, różnorodnością oferowanych usług, a i nieśmiertelną atrakcyjnością dla turystów. Nam pozostaje centralne położenie, ale w przypadku koncertów odbywających się w weekendy przestaje już to mieć znaczenie. A gdy jeszcze powstanie duża hala koncertowa w Warszawie...

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Dariusz Pawłowski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.