Ludzie skargi piszą. Do magistratu

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Marta Gawina

Ludzie skargi piszą. Do magistratu

Marta Gawina

Dzięki aplikacji CiTTy zgłosili już blisko trzy tysiące interwencji. Najczęściej w sprawie dróg. Swoje uwagi białostoczanie mogą też zgłaszać za pomocą infolinii. Dziennie dzwonili ok. 250 razy

Paweł Tawral i Ewa Zambrzycka z programu CiTTy jeszcze nie korzystali, bo nic o nim nie wiedzieli. - Ale na pewno go sprawdzę. Trzeba zgłosić ulicę Dworską. Pilnie wymaga naprawy - podkreśla Ewa Zambrzycka.

- Coś takiego działa już na Facebooku. Tu ludzie też zgłaszają sprawy, które wymagają interwencji. Natomiast jeśli ta aplikacja CITTy jest bezpośrednio powiązana w urzędem miejskim, to jest to bardzo dobre rozwiązanie - uważa Paweł.

W naszym mieście CiTTy działa dokładnie rok. To za jej pomocą białostoczanie mogą zgłaszać różne zdarzenia bezpośrednio do urzędu miejskiego. Z tej możliwości skorzystało już kilka tysięcy osób.

 

W dalszej części artykułu dowiesz się m. in.:

 

 • jak działa aplikacja

 • skąd można ją pobrać

 • dokąd trafiają zgłoszenia z aplikacji

 

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.