Ludzie postawili na młodość i kreatywność

Czytaj dalej
Lucyna Makowska

Ludzie postawili na młodość i kreatywność

Lucyna Makowska

W niedzielę mieszkańcy Drozdowa i Mirostowic Górnych wybrali swego radnego. Do urn poszło 44 procent uprawnionych do głosowania.

Kandydatów do fotela radnego gminy było dwóch: Krzysztof Majewski oraz Tadeusz Wojtiuk. Znakomitą większością głosów wygrał pierwszy.

Na K. Majewskiego głosowało 149 osób, T. Wojtiuk zdobył poparcie 45 mieszkańców Drozdowa i Mirostowic Górnych. - Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, na kogo głosować - mówią Dorota, Wiesław Aleksandrowicz. - Dawno potrzebowaliśmy zmian. A nasz kandydat to człowiek młody z głową pełną pomysłów, ma świetny kontakt z ludźmi. Mieszka w Mirostowicach Górnych od niedawna, ale prężnie działa w stowarzyszeniu na rzecz rozwoju wsi.

Łukasz Jasiński, też postawił na młodego, angażującego się w życie wsi człowieka. - On przez rok zrobił więcej niż poprzedni przez 20 lat- dodaje.

Ludzie postawili na młodość i kreatywność
Lucyna Makowska już naszej wsi należała się zmiana radnego - mówią Dorota i Wiesław Aleksandrowicz z Mirostowic Górnych.

Marian P. długoletni sołtys i radny z tego okręgu stracił mandat po tym jak sąd skazał go prawomocnym wyrokiem za przekupstwo wyborcze.

Lucyna Makowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.