Linea Siła Miastotwórcza

Czytaj dalej
Linea

Linea Siła Miastotwórcza

Linea

Osiedla w Dąbrówce i Dopiewcu blisko przyrody
Deweloper Linea realizuje obecnie osiedla mieszkaniowe Leśna Polana i Osada Leśna w Dąbrówce w gminie Dopiewo. To inwestycje, które obejmują zabudowę jedno- oraz wielorodzinną o unikalnej architekturze, a także szereg budynków usługowych: centrum handlowe, szkołę, kościół oraz miejsca rekreacji.

Przyszli Mieszkańcy mają do wyboru sześć typów domów i mieszkań, w tym najpopularniejsze - dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej, z ogrodem, czyli “Forma”. Inwestycję zaplanowano tak, że w ramach jednego budynku powstają tylko 4 mieszkania, o powierzchniach 71 – 75 m kw., każde z ogrodem. Takie rozwiązanie zapewnia wygodę i zachowanie prywatności. Jednocześnie pozwala deweloperowi zaproponować przystępną cenę poniżej 300 000 zł brutto.

W tym roku deweloper Linea wprowadza też kompletną nowość – mieszkania w budynku „Logo”. „Logo” będzie kameralnym budynkiem wielorodzinnym, z mieszkaniami 1-3 pokojowymi, o mniejszym metrażu, czyli 32-57 m kw. Jako deweloper, Linea przygotowuje inwestycję kompleksowo – w tym kontekście wyznacza trendy, wyróżnia się na rynku. Elementy małej architektury, wewnętrzne bezpieczne alejki, oświetlenie, place zabaw i miejsca rekreacji otaczają każdą z inwestycji.

Wielką zaletą inwestycji Linea jest lokalizacja – tuż obok Lasu Zakrzewskiego, a nadal blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych, w tym trasy S11. Linea dba o integrację mieszkańców, organizując liczne ciekawe wydarzenia. Deweloper przygotowuje promocje, a ofertę dostosowuje do możliwości finansowych Klientów. Aktualnie, wybrane mieszkania w zabudowie szeregowej, z ogrodem są dostępne za 299 000 zł.

Informacje na temat aktualnych projektów/ mieszkań

Leśna Polana – Dopiewiec
- 45 mieszkań Forma – mieszkania 3- lub 4-pokojowe, dwupoziomowe w zabudowie szeregowej z ogrodem, w tym 8 mieszkań gotowych do odbioru, pozostałe termin realizacji od 31.05 do 31.08.2018
- 18 mieszkań Villa – mieszkania 3-pokojowe zlokalizowane w budynku wielorodzinnym z ogrodem lub balkonem, termin realizacji 31.07.2018 i 31.01.2019
- 14 mieszkań Largo – mieszkania 4-pokojowe w zabudowie szeregowej, z ogrodem, termin realizacji 28.02.2018, 31.12.2018
- 5 domów Etiuda - parterowy dom jednorodzinny z ogrodem, 4-pokojowy, termin ustalany indywidualnie
- 4 domy Sonata - dom jednorodzinny dwupoziomowy z ogrodem, 4-pokojowy, termin ustalany indywidualnie

Osada Leśna – Dąbrówka
- 9 mieszkań Forma - mieszkania 3- lub 4-pokojowe, dwupoziomowe w zabudowie szeregowej z ogrodem, termin realizacji 31.05.2018

Osiedle przy ulicy Stolarskiej w Murowanej Goślinie
- 7 mieszkań Forma – mieszkania 3- lub 4-pokojowe, dwupoziomowe w zabudowie szeregowej z ogrodem, termin realizacji 31.05.2018

Osiedle w Murowanej Goślinie
Linea Siła Miastotwórcza
Linea Deweloper już od 15 lat buduje nowoczesne, funkcjonalne, ekologiczne i bezpieczne domy oraz mieszkania na terenach podmiejskich. Deweloper kreuje nie tylko komfortowe budynki mieszkalne, ale także szeroko rozumianą infrastrukturę, dzięki czemu powstają współczesne siedliska, jak Dąbrówka – „Osada Leśna” oraz „Leśna Polana” czy osiedla przy ulicy Stolarskiej i Pogodnej w Murowanej Goślinie.

Pracownicy Linea wychodzą naprzeciw potrzebom Klientów, podpowiadając, który wybrać projekt, odpowiednio wykończyć wnętrze i otoczenie, a także bezstresowo przejść przez formalności prawno-finansowe związane z kupnem wymarzonego M.

Aktualnie w ofercie znajduje się kilka typów mieszkań i domów, w tym najbardziej popularne mieszkania dwupoziomowe w zabudowie szeregowej, z ogrodem, czyli Forma. Na osiedlu przy ulicy Stolarskiej są dostępne już od 274 000 zł!

O inwestycji
Budowane przy ulicy Stolarskiej i Pogodnej osiedla zlokalizowane są w północnej części miasta Murowana Goślina. W ramach inwestycji deweloper Linea aktualnie oferuje dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej, Forma o metrażu ok. 75 m kw. Przemyślany projekt pozwoli Mieszkańcom zachować prywatność i mieszkać w ciszy oraz spokoju.

Podobnie jak w Dąbrówce, w Murowanej Goślinie Linea wyposaży osiedle w drogi, oświetlenie, wyznaczy i zagospodaruje tereny zielone. Piękne otoczenie jest wizytówką naszych osiedli.

Gmina Murowana Goślina dynamicznie się rozwija, zajęła trzecie miejsce w Wielkopolsce wśród najlepszych gmin miejskich i miejsko-wiejskich w rankingu „Złota setka Rzeczpospolitej”. Ponadto znalazła się na liście wśród 100 najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Polsce tygodnika „Wprost”. To jedna z najlepszych rekomendacji, aby wybrać tę lokalizację.

Osiedle przy ulicy Stolarskiej w Murowanej Goślinie
- 7 mieszkań Forma – mieszkania 3- lub 4-pokojowe, dwupoziomowe w zabudowie szeregowej z ogrodem, termin realizacji 31.05.2018

http://pogodna.com.pl/pl/osiedle-pogodna-strona-glowna

Linea

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.